Оголошено переможців конкурсу IEEE на NTNs Beyond 5G і 6G

0
470

Перше місце та приз у розмірі 10 000 доларів США було присуджено запропонованому рішенню для інтеграції наземних і неземних мереж під назвою Багаторежимна висотна платформна станція (HAPS) для бездротових мереж майбутнього (на фото).

Це була робота Сафвана Альфаттані (Університет короля Абдулазіза, Саудівська Аравія та Університет Оттави, Канада), Ваела Джафара (Вища технічна школа, Канада), Халіма Янікомероглу (Карлтонський університет, Канада) та Аббаса Йонгакоглу (Університет Оттави, Канада).

Включаючи висотні платформні станції (праворуч), він базується на їхній роботі “Бачення та структура для мереж висотних платформних станцій (HAPS) майбутнього” , який було опубліковано в IEEE Communications Surveys and Tutorials (Vol. 23, no. 2, pp. 729-779, 2021).

«Доступ до доступного широкосмугового з’єднання має бути нормою, а не привілеєм», – сказав Мохаммед Альтамімі, губернатор Комісії зі зв’язку, космосу та технологій Саудівської Аравії. “Нам, як ніколи, потрібно будувати мости між промисловістю, державним і приватним секторами, щоб покращити співпрацю та використовувати інноваційні технології, щоб глобальна цифрова економіка нікого не залишила позаду.”

Глобальний конкурс був організований IEEE Future Networks Initiative і спонсорований CST у рамках програми CST NTN.

Загалом було подано 28 робіт, роботи понад 100 учасників із 17 країн і 34 університети та дослідницькі центри.

“Для охоплення непідключених потребуватиметься інноваційна комбінація фіксованих, наземних і супутникових мереж не лише для забезпечення безперервності обслуговування, але й для посилення доступності послуг і забезпечення повсюдного безперебійного покриття всюди,& #8221; додав Маріо Маневич, директор Бюро радіозв’язку ITU.

Зустріч проходила в Ер-Ріяді, Саудівська Аравія, і проводилася в режимі он-лайн протягом трьох днів і була організована ITU (Міжнародний союз електрозв’язку) і Комісія з комунікаційних та інформаційних технологій (CITC) Саудівської Аравії.

Переможці

Переможці описані таким чином:

1 місце – Багаторежимна висотна платформна станція (HAPS) для майбутніх бездротових мереж – Сафван Альфаттані (Університет короля Абдулазіза, Саудівська Аравія та Університет Оттави, Канада); Wael Jaafar (École de Technologie Supérieure, Канада); Халім Янікомероглу (Карлтонський університет, Канада); Аббас Йонгакоглу (Університет Оттави, Канада) за презентацію рішення щодо інтеграції наземних і неземних мереж, покращення якості обслуговування.

2 місце – До рівноправного доступу до мережі 6G через хмарні висотні платформні системи – Раван Альгамді (Університет науки і технологій короля Абдалли (KAUST), Саудівська Аравія); Hayssam Dahrouj (Університет науки і технологій короля Абдулли (KAUST) і Центр передового досвіду дослідження NEOM, Канада); Тарек Й. Аль-Наффурі (Університет науки і технологій імені короля Абдалли, США); Мохамед-Слім Алуїні (Університет науки і технологій короля Абдулли (KAUST), Саудівська Аравія) за презентацію рішення для забезпечення покриття у віддалених районах послугами бездротового зв’язку через неземні мережі.

3 місце та #8211; Зв'язок літальних апаратів без екіпажу в інтегрованих наземних і неземних мережах – Мохамед Бензагта та Джованні Герачі (Університет Помпеу Фабра, Іспанія); Расул Нікбахт (Centre Tecnològic de Telecomunicacions de Catalunya (CTTC), Іспанія); Девід Лопес-Перез (Huawei Technologies France, Франція) за презентацію рішення щодо розвитку послуг 5G шляхом інтеграції з неземними мережами, завдяки чому знижуються витрати на послуги бездротового зв’язку.

Ви можете знайти дізнайтеся більше про Connecting the World from the Skies .

Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я