Бездротові мікроконтролери для «найменших пристроїв IoT»

0
215

“Сімейство xG27, розроблене для найменших пристроїв Інтернету речей, має розміри від 2 до 5 мм в квадраті. Вони пропонують дизайнерам енергоефективність, продуктивність, надійну безпеку та бездротове підключення,” за даними компанії. Такі як «підключені медичні пристрої, носії, теги моніторингу активів і проста споживча електроніка, як-от зубні щітки та іграшки».

У сімействі мікроконтролери BG27 мають підключення Bluetooth, а мікроконтролери MG27 підтримують Zigbee. Найменший пакет – це 2,3 x 2,6 мм чіп-шкала на рівні пластини.

Серед сімейства принаймні деякі пристрої отримують підвищувальний перетворювач постійного та постійного струму, щоб вони могли працювати лише від 0,8 В, і ще одна попередня функція – це лічильник Кулона для моніторингу рівня заряду акумулятора.

Безпека забезпечується TrustZone Cortex-M33, потім Silicon Labs’ ‘захищене сховище’ і ‘система віртуальної безпеки’ (VSE) для безпечного завантаження, захисту від збоїв і захисту від несправностей, а також “додаткові функції, призначені для захисту пристрою та його користувачів’ даних від локальних і віддалених кіберзагроз”, повідомляє SiLabs.

У ‘режимі полиці’ включено рівень потужності, який зменшує споживання до <20nA для кінцевих пристроїв, які мають майже повну батарею після транспортування та зберігання.

Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я