DIU США вибирає п’ять прототипів для покращення глобального датчика погоди

0
289

DIU співпрацює зі США. Відділення метеорологічних систем Центру управління життєвим циклом ВПС (AFLCMC) для цієї ініціативи, яка прагне отримати глобальні дані про погоду з високою роздільною здатністю (просторовими та часовими) з комерційних платформ.

Сенсор погоди

З цими п’ятьма компаніями проект DIU Global Weather Sensing включатиме супутникові угруповання з технологією дистанційного зондування, наземні комерційні мережі з визначенням конкретних погодних параметрів і технологією IoT, а також бортові комерційні платформи, які визначають погодні параметри.

Однією з вимог є те, що отримані джерела даних та інтерфейси відповідатимуть оперативним потребам ВПС США (USAF) і Міністерства оборони (DoD). Зокрема, вони будуть сумісні з ВПС США Weather Virtual Private Cloud.

Дані, зібрані під час цього пілотного проекту, будуть доступні для використання в урядових експериментах з моделювання систем спостереження, повідомляє DIU. Його також можна використовувати для машинного навчання, обробки даних і навчання моделям, щоб допомогти покращити набір оперативних моделей метеорологічної спільноти USAF.

Схоже, Міністерство оборони надає пріоритет рішенням, які надають дані з-за меж континентальної частини Сполучених Штатів. , сказано.

“Ми прагнемо розвивати та надавати можливості для ВПС та всього Міністерства оборони, які створюють не лише інформаційну перевагу, але, що найважливіше, забезпечують перевагу в прийнятті рішень порівняно з майже аналогічними конкурентами,” сказав Джон Дрегер, керівник відділу метеорологічних систем, AFLCMC.

“За допомогою DIU ми прискорюємо постачання комерційних технологій вимірювання погоди для задоволення оперативних потреб.&#8221 ;

DIU

DIU описує кожного одержувача контракту таким чином:

Greensight – WeatherHive від Greensight — це новий тип технологічної системи моніторингу атмосфери, яка використовує дрони нанорозміру для безпосереднього вимірювання атмосферних умов.

Muon Space – Muon Space проектує, будує та використовує невеликі супутники та наукові інструменти, щоб краще розуміти та реагувати на зміну нашої планети.

NextGen Federal Systems – NextGen Federal Systems розробить прототип ринкових даних про навколишнє середовище для інтелектуальних програм (MEDIA), щоб керувати комерційно пропонованими даними про погоду та розробляти робочі процеси та моделі машинного навчання для погоди повітряних сил (AFW), див. праворуч.

Завтра. io – Tomorrow.io розроблятиме та використовуватиме мікрохвильову (MW) технологію радіометричного зондування на малих супутниках на низькій орбіті Землі для оцінки погоди в атмосфері Землі.

Windborne Systems – WindBorne проектує, створює та керує сузір’ям розумних погодних куль тривалої дії, які забезпечують глобальні спостереження за погодою на місці.

Зображення: Muon Space – Мюонний космічний випробувальний апарат та відповідне обладнання

Див. також:

Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я