Електроніка: багатоканальний радіолокаційний приймач 78–81 ГГц для автоматизованого водіння

0
286

Створений для допомоги водієві та автономного водіння рівня 3 (і вище), MMIC (монолітна мікрохвильова інтегральна схема) — це націлений радар, передній радар дальньої дії і ‘4D’ радар, “але також може використовуватися для радарних архітектур з кутовою та центральною обробкою, так званих ‘супутникових’ автомобільних радіолокаційних систем”, згідно з компанією.

Отримав назву RAA270205, він має чотири канали передачі та чотири канали прийому та підтримує до 16 операцій MIMO (з кількома входами та кількома виходами), а також каскадування для більшої кількості каналів і кращої роздільної здатності радара.

Усередині масиву кулькової сітки розміром 7,6 x 5,6 мм є АЦП (112,5 Мвибірок/с), VCO (-97,5 дБн). /Гц фазовий шум на 1 МГц), ФАПЧ (низький рівень шуму -226 дБс), PA, LNA, фазовращатели на 360° для прискорювачів формування променя та обробки сигналу. Доступна смуга пропускання до 5 ГГц.

Технічні характеристики включають споживання 1,2 Вт (970 мВт за оцінками при 40 кадрах/с), коефіцієнт шуму 9 дБ і частоту чіп-частот 300 МГц/мкс.

Серед націлених механізмів безпеки задовольнити вимоги функціональної безпеки ISO26262, це випробування мікросхеми з петлею, монітори напруги, монітори годинника та цифрова перевірка помилок.

“Він повністю відповідатиме вимогам автомобільної промисловості, таким як IATF 16949, AEC -Q100 Grade2 і ASIL B,” сказав Renesas, який планує зразки продукції в першому кварталі наступного року.

 

Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я