Емулятор електромобіля Fluke для тестування зарядного пристрою

0
663

Називається FEV300 і дозволяє виводити зарядний пристрій змінного струму в режимі 3 із роз’ємами типів 1 і 2, які потрібно перевірити відповідно до IEC/HD 60364-7-722 і IEC/EN 61851-1.

Станції забезпечують одно- або трифазне живлення при 230 або 400В. Зарядні пристрої в режимі 3 забезпечують від 3,7 до 22 кВт, сказав Fluke, пояснюючи: “З міркувань безпеки зв’язок між зарядною станцією та підключеним електромобілем має відбутися до того, як надходить вихідна напруга. Адаптери, такі як FEV300, є критично важливими елементами обладнання, які використовуються під час встановлення та обов’язкового планового тестування режиму 3 EVCS.”

Потрібні тести включають безперервність провідників, опір ізоляції, автоматичне від’єднання. постачання &# 8211; опір петлі, перевірка УЗО або RDC-DD – і функціональні тести.

Під час використання адаптер імітує електричний транспортний засіб і відкриває цикл заряджання, активуючи вихід напруги та
струму, щоб інші прилади могли перевірити сторона живлення &# 8211; наприклад Fluke's 1663 або 1664FC.

“Енергія, яка передається, раніше здебільшого використовувалася в промислових середовищах, а тепер вона подається безпосередньо в приватні транспортні засоби,” сказав технолог Fluke Ганс-Дітер Шюсселе. “«FEV300 містить функції безпеки, такі як функція сенсорного електрода, яка швидко відображає наявність високого ризику замикання на землю, і захисні розетки, які закриті пластиковими кришками для захисту роз’ємів у вологих погодних умовах.&#8221 ;

Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я