Космічне агентство Великої Британії показує сміливість через провал місії космодрому Корнуолл

0
249

Після того, як модифікований Boeing 747, Cosmic Girl, досягнув визначеної зони десантування, обидва Ракета LauncherOne не досягла потрібної орбіти. Дев’ять супутників із корисного навантаження були втрачені, коли вони знову увійшли в атмосферу Землі над Атлантикою.

Однак Метт Арчер, директор відділу комерційних космічних польотів Британського космічного агентства, наголошуючи на позитиві, зазначив, що проект створив можливість горизонтального запуску на новому космодромі Корнуолл.

Великобританія залишається відданою, він сказав, стати провідним постачальником комерційних запусків малих супутників у Європі до 2030 року, причому вертикальні запуски також плануються з Шотландії. Він додав, що агентство співпрацюватиме з Virgin Orbit під час розслідування причини аномалії в найближчі дні та тижні.

Компанія Virgin Orbit так описала те, що відбулося після випуску ракети:

“Потім ракета запалила свої двигуни, швидко стала гіперзвуковою та успішно досягла космосу. Потім політ продовжився через успішне відокремлення ступеня та запалювання другого ступеня. Однак у якийсь момент під час запуску двигуна другого ступеня ракети та коли ракета рухалася зі швидкістю понад 11 000 миль на годину, у системі сталася аномалія, що призвело до передчасного завершення місії.”

< p>На жаль для Корнуолла, це була перша з п’яти місій LauncherOne, які перевозять корисні вантажі для приватних компаній і урядових установ, які не змогли доставити свої корисні вантажі на цільову орбіту.

“Ми дуже пишаємося тим, що багатьох речей, яких ми успішно досягли в рамках цієї місії, ми пам’ятаємо, що не змогли надати нашим клієнтам послугу запуску, на яку вони заслуговують,” сказав генеральний директор Virgin Orbit Ден Харт.

“Те, що ця місія виконується вперше, додала складності, з якою наша команда професійно впоралася; однак, зрештою, здається, технічний збій завадив нам завершити орбіту. Ми невтомно працюватимемо, щоб зрозуміти природу несправності, вжити заходів щодо її усунення та повернутися на орбіту, щойно ми завершимо повне розслідування та процес забезпечення місії.”

Серед втрачених супутників були Супутники-куби DSTL (Defence Science & Technology Laboratory) Coordinated Ionospheric Reconstruction Cubesat Experiment (CIRCE), дослідницький супутник від RHEA Group, перший оманський супутник для спостереження за Землею та ForgeStar Space Forge -0 CubeSat.

Треті сторони, які брали участь у створенні місії, включали Космічне агентство Великобританії, Королівські повітряні сили, Управління цивільної авіації (CAA), DSTL, Федеральне управління авіації США та Національне розвідувальне управління США.

За повідомленнями, CAA проводить власні розслідування невдалого запуску.

Див. також:

Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я