Космічні місії, Horizon готується до запуску першого британського супутника

0
299

Уже в корисному навантаженні для неминучого першого британського космічного запуску є супутник британських супутникових програм Catapult and Horizon Technologies, IOD-3 Amber (див. нижче).

Prometheus-2

Кубсат Прометей-2 – розміром 30 см X 20 см X 10 см – були розроблені спільно з Airbus Defence and Space у Портсмуті. Вони належать Лабораторії оборонних наук і технологій (Dstl) від імені Міністерства оборони (МО). Два супутники забезпечать тестову платформу для отримання зображень Землі та моніторингу радіосигналів, у тому числі GPS.

На фото праворуч зображена команда In-Space після остаточного тестування кубсатів у компанії&# 8217; чисті кімнати в Алтоні, Гемпшир.

“Це було захоплююче завдання для нашої команди,” Ед Стівенс, головний інженер In-Space Missions. “Поєднання такої кількості дуже потужних корисних навантажень на кожному космічному кораблі виявилося приємним завданням.”

“Командна робота та підхід до співпраці, якими ми поділилися з нашими замовники були блискучими та особливо підкресленими під час інтенсивного періоду випробувань, який завжди передував доставці космічного корабля на стартовий майданчик.”

IOD-3 Amber

IOD-3 Amber був розроблений Satellite Applications Catapult і Horizon Technologies і побудований AAC Clyde Space. Остання придбала компанію Clyde Space у Глазго в 2019 році вартістю 35,3 мільйона доларів, і Глазго є їхнім головним центром виробництва супутників.

Супутник уже успішно інтегровано в систему запуску Virgin Orbit, готову до Місія Start Me Up, яка має бути запущена з Корнуолла в першій половині листопада, очікує на дозвіл регулятора.

Її тестування зображено вище.

Це буде перший з понад двадцяти в групі Horizon Amber, яка має на меті надавати урядам та іншим клієнтам інформацію для боротьби з незаконним виловом риби, контрабандою, торгівлею людьми, піратством і тероризмом.

“Це запуск створює прецедент для майбутнього космічної галузі Сполученого Королівства та підкреслює переваги Сполученого Королівства в розробці складних малих супутникових місій, як зазначено в Національній космічній стратегії ” Луїс Гомес, генеральний директор AAC Clyde Space.

Див. також:

Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я