Космопорт Корнуолл нарешті отримав першу в історії Великобританії ліцензію на космодром

0
278

З неминучий запуск ракети Virgin Orbit, ліцензія означає, що американська компанія може розпочати репетиції у «мокрому костюмі» перед запропонованим запуском, який стане першим у своєму роді на європейській землі.

Корисне навантаження

Запуск на низьку навколоземну орбіту (LEO) здійснюватиметься за допомогою Cosmic Girl, модифікованого Boeing 747 (на фото). Серед корисного навантаження, яке вже очікує на місці, є мініатюрний набір інструментів космічної погоди Dstl (Defence Science and Technology Laboratory).

Місія Coordinated Ionospheric Reconstruction Cubesat Experiment (CIRCE) складається з двох супутників-кубів 6U, які будуть запущені. на близькополярну низьку навколоземну орбіту в конфігурації «нитка перлів» (висота 555 кілометрів).

Є також один від RHEA Group, побудований в Оксфордширі космічною компанією Open Cosmos, він буде ділитись поїздкою з п’ятьма додатковими супутниковими місіями, включаючи перший в історії супутник, побудований в Уельсі.

Цей супутник, який отримав назву «DOVER», передає сигнал, розроблений інженерами RHEA, щоб надавати дані з космосу, які можна використовувати на землі для визначення положення або точного часу.

Також у корисному навантаженні буде перший оманський корабель CubeSat Aman, який вже успішно підготувався до запуску (розміщений у пусковому диспенсері та пройшов серію перевірок). Супутник для спостереження за Землею стане першою космічною місією Оману.

“Закладається космічний наріжний камінь для першого орбітального космічного запуску Великої Британії, а Управління цивільної авіації Великобританії надало космодрому Корнуолл перший в історії ліцензія космодрому,” сказав міністр транспорту Великої Британії Марк Харпер.

“Запланований запуск Virgin Orbit зміцнює нашу позицію як провідної космічної нації, оскільки ми дивимося в майбутнє космічних польотів, що може стимулювати зростання та інновації в цьому секторі, а також створити тисячі робочих місць і учнів.”< /p>

CAA

Зі свого боку, генеральний директор CAA Річард Моріарті додав:

“Це історичний момент, оскільки ми ліцензуємо перший в історії космодром у Великобританії. Ми пишаємося тим, що відіграємо свою роль у сприянні космічним амбіціям Великобританії шляхом оцінки безпеки, безпеки та інших вимог цієї діяльності. Це ще одна важлива віха, яка дозволить цій країні стати провідною державою-запуском.”

“Коли ми стали космічним регулятором, ми взяли на себе зобов’язання працювати відкрито, ефективно та пропорційно. , у центрі уваги якої лежить громадська безпека. Наша робота не припиняється на цьому рішенні про отримання ліцензії, оскільки ми продовжуємо оцінювати інші заявки на отримання ліцензії та наглядати за ефективністю ліцензованої діяльності, що дозволяє космічному сектору Великобританії розвиватися безпечно та надійно.”

UK horizontal запуски

Ракети LauncherOne компанії Virgin Orbit, розроблені та виготовлені в Лонг-Біч, Каліфорнія, запускаються з повітря з модифікованого літака-носія 747-400, що дозволяє їм працювати з різних місць.

< p>Переваги горизонтального запуску, коли корисний вантаж запускається ракетою в повітрі з літака на відповідній висоті над водоймою, включають меншу вразливість до несприятливих умов. Модифікований літальний апарат також може використовувати існуючу інфраструктуру аеропорту, як у випадку з Newquay.

Див. також:

Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я