Navitas і Avnet Silica співпрацюють, щоб розширити потужність GaN по всій Європі

0
292

Партнерство розширить дистриб’ютор&# 8217; портфоліо широкозонних напівпровідників, прокоментував Жиль Белтран, президент Avnet Silica. “Ми передбачаємо, що ця співпраця принесе величезні переваги клієнтам, які працюють на передньому краї архітектур енергосистем у широкому виборі застосувань», — сказав він.

Девід Керролл, Navitas’ старший віце-президент зі світових продажів додав, що це поєднання допоможе дизайнерам та інженерам відповідати дедалі суворішим вимогам і правилам щодо ефективності та розміру. “Завдяки нашій досвідченій технічній команді та нашій європейській лабораторії застосувань ми разом можемо надати клієнтам найкращі можливі рішення та найшвидший вихід на ринок», — сказав він.

Navitas Інтегральні схеми живлення GaNFast базуються на технології GaNSense та об’єднують можливості живлення, приводу та керування, автономний захист і вимірювання струму без втрат. Стверджується, що вони забезпечують найвищу в галузі енергоефективність, найменшу площу та найшвидшу продуктивність перетворення енергії. Останнє сімейство напівмостових мікросхем GaNSense дозволяє джерелам живлення змінного та постійного струму досягати частот перемикання МГц у додатках з плавним перемиканням за допомогою одного компонента, повідомила компанія.

Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я