NRO оголошує комерційні контракти на космічні дані радіочастотного розвідування

0
271

Шість залучених компаній: Aurora Insight, HawkEye 360, Kleos Space, PredaSAR, Spire Global і Umbra Lab.

Організація – агентство Міністерства оборони США, яке розробляє та експлуатує американські супутники-шпигуни – заявляє, що хоче краще зрозуміти можливості комерційних провайдерів РЧ для вирішення нових викликів розвідки.

За словами різних компаній, вони вивчатимуть можливості геолокації РЧ (); як інтегрувати комерційну радіочастотну розвідку в архітектуру NRO (); і зосередження на комерційних даних ISR (розвідка, спостереження та розвідка) ().

Несекретний характер комерційних даних дистанційного зондування, включно з РЧ, доступним для спільного використання, робить їх «цінним джерелом для ситуаційної обізнаності та обміну розвідданими між союзниками та партнерами США». частота

“Після укладення у 2019 році контракту на дослідження інтеграції для комерційної радіочастоти ми спостерігаємо зростання попиту на це джерело даних з боку спільноти користувачів,” сказав доктор Кріс Сколезе, директор NRO.

“Сьогоднішні нагороди є ще одним чудовим прикладом зусиль NRO щодо впровадження інновацій на всіх фронтах, оскільки ми продовжуємо співпрацювати з нашими партнерами в уряді та комерційному секторі, щоб знайти нові способи розвитку можливостей, гнучкості, спроможності, швидкості та стійкості до все, що ми робимо.”

Нагороди були присуджені згідно з стратегічним комерційним покращенням NRO (SCE) Broad Agency Announcement (BAA).

Radar

Раніше область фокусування SCE BAA включала дані комерційних радіолокаційних супутників. У січні 2022 року NRO уклало п’ять контрактів із Airbus (США), Capella Space, Iceye (США), PredaSAR і Umbra.

Подібно до зони фокусування радарів, остання зона фокусування радіочастот була відкрита для як американські, так і іноземні комерційні постачальники радіочастот у США.

“Як свідчить якість і кількість комерційних даних, що надходять до наших партнерів і союзників, комерційне дистанційне зондування є основою не тільки для програм безпеки та розвідки, але й для допомоги в управлінні гуманітарними кризами,” сказав Піт Муенд, директор Програмного офісу комерційних систем NRO.

“З перших днів кризи в Україні постачальники комерційних даних NRO збирали електрооптичні та радарні зображення, а також комерційні радіочастотні дані. над регіоном.”

HawkEye

Минулого місяця HawkEye 360 ​​уклав дворічну угоду про співпрацю в дослідженнях і розробках (CRADA) з Командуванням космічної та протиракетної оборони армії США ( SMDC).

HawkEye 360 ​​розглядає тактичну радіочастотну інформацію для командування космічної та протиракетної оборони армії США

Фахівець з космічних радіочастотних даних каже, що в рамках CRADA він «розробить і продемонструє нові комерційні можливості радіочастотного зондування, які могли б надати відповідну тактичну підтримку винищувачу».

Базована в Херндоні, штат Вірджинія, HawkEye 360 ​​керує групою супутників, які виявляють, характеризують і геолокують радіочастотні сигнали з діапазону випромінювачі, незалежно від того, чи використовуються вони для зв’язку, навігації чи безпеки.

Див o:

Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я