Nvidia запускає DPU для інфраструктури на чіпі

0
352

Bluefield-2 забезпечує потужність GPU з кремнієм і додає ШІ до мережі та домену зберігання, пояснив Хуан. Він має ядра Tensor для функцій аналізу та використовує як контролер мережевого інтерфейсу (NIC), так і ядра Arm на одному кремнії.

ДПУ Bluefield-2 поєднує в собі Nvidia Mellanox ConnectX-6 DX SmartNic із ядрами Arm. Він може передавати дані зі швидкістю до 200 Гбіт/с і прискорює завдання безпеки центру обробки даних, роботи в мережі та зберігання даних, наприклад ізоляцію, кореневу довіру, керування ключами та стиснення даних.

Bluefield-2X DPU додатково має графічний процесор Nvidia Ampere, який надає можливості ШІ для завдань центру обробки даних. Він використовує ядра Tensor третього покоління для аналітики безпеки в реальному часі, напр. виявлення ненормальної поведінки для виявлення зловмисників або викрадення даних.

ЦП розроблені, щоб розвантажити критичні завдання мережі, зберігання та безпеки з ЦП, щоб звільнити їх для запуску інших корпоративних програм. Хуан сказав, що послуги передачі даних, доступні з одного ЦП Bluefield-2, еквівалентні 125 ядрам ЦП у центрі обробки даних.

DPU підтримуватимуться VMware Cloud Foundation, Red Hat Enterprise Linux і Red Hat OpenShift, а DPU та архітектура DOCA підтримуватимуться ОС Ubuntu Linux від Canonical для публічних хмарних служб.

DOCA також було оголошено про пакет розробки програмного забезпечення (SDK) для інженерів, які створюють інфраструктурні служби, прискорені DPU. Хуанг порівняв це з моделлю програмування компанії CUDA.

DOCA — це архітектура відкритої моделі для інфраструктур центрів обробки даних, що працює на DPU Bluefield. Програмне забезпечення доступне стороннім постачальникам додатків для використання прискорених послуг і розробки додатків для своїх клієнтів.

Програмне забезпечення для сторонніх постачальників додатків для використання розширених служб DPU, прискорених центрами обробки даних, а також для розробки, сертифікації і розповсюджувати програми клієнтам. DOCA вже доступний для партнерів із раннім доступом.

Зараз виконується вибірка Bluefield-2 для використання на серверах у 2021 році. Bluefield-2x перебуває на стадії розробки, доступність очікується у 2021 році. Компанія опублікувала дорожню карту збільшення потужності приблизно в 600 разів, а поточна продуктивність 40TOP зросте до 2023 року. Bluefield-3 і Bluefield-3x будуть представлені в 2022 році.

Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я