NXP додає одноядерні опції Cortex-A55 до підконтактної серії i.MX 9

0
78

існуюче сімейство i.MX 93 має два A55 і Cortex-M33, а висококласне сімейство i.MX 95 включає до шести A55, M33, Cortex-M7 і аудіо DSP.

Нові частини отримали назву i.MX 91 і включають підтримку пам’яті LPDDR4, подвійний Gigabit Ethernet для підтримки шлюзу або кількох мереж, подвійні порти USB і вибір загального призначення, включаючи вхід камери, вихід дисплея та аудіовходи та виходи.

“Інтегрований захищений анклав EdgeLock забезпечує такі функції безпеки, як керування життєвим циклом, виявлення втручання, безпечне завантаження та спрощений шлях до сертифікації,” за даними компанії. “Доступ до цих можливостей безпеки здійснюється за допомогою програмного забезпечення безпеки, наданого NXP. Спільність апаратного та програмного забезпечення з сімейством i.MX 93 забезпечує додаткові варіанти платформи для масштабування лінійок продуктів. Усі продукти серії i.MX 9 мають гарантію протягом щонайменше 15 років як учасників програми довговічності продуктів NXP.”

Компанія виробляє різноманітні мікросхеми живлення та бездротового зв’язку для підтримки свого i. У другій половині цього року процесори MX і плани для окремих клієнтів отримати спеціальні інструменти розробки i.MX для окремих клієнтів.

Передбачено інтелектуальні заводські, домашні та офісні програми, а також використання в медицині пристроїв, вимірювань і системних модулів.

“Нові протоколи, такі як Matter або стандарт ISO 15118-20 для зарядних пристроїв для електромобілів, створюють точки перегину для нових категорій продуктів на ринках Інтернету речей і промислових ринках, ” сказав NXP. “Ці продукти часто покладаються на Linux [і] сімейство i.MX 91 дозволяє розробникам створювати периферійні пристрої на основі Linux, такі як домашні контролери, підключена техніка, домашні розваги, промислове сканування та друк, контроль будівель, зарядні пристрої для електромобілів і медичні платформи.”

Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я