Партнерство ASU-TSMC буде зосереджено на підтримці студентів, підборі кадрів, дослідженнях викладачів

0
261

Університет штату Арізона та Тайванська компанія з виробництва напівпровідників (TSMC) сьогодні оголосили про угоду про партнерство, спрямовану на підтримку студентів, навчання та наймання, а також на проекти та дослідження викладачів, які поглиблять існуючі відносини між ASU та провідним світовим виробником напівпровідників. чіпсів.

Університет і компанія вже брали участь у плануванні сесій, ярмарках вакансій і заходах, які вітали співробітників TSMC та їхні родини.

У міру того, як знайомство зміцнилося, з’явилися конкретні можливості для співпраці, мобілізуючи досвід і можливості Інженерних шкіл імені Айри А. Фултона Асу для стимулювання досліджень, розробок та інновацій.

“ Ми тісно співпрацюємо протягом декількох років, щоб ретельно визначити, що потрібно TSMC від ASU і як ми можемо це зробити для компанії та для ширшої спільноти Фінікса», – сказала Грейс О'Салліван, віце-президент з корпоративної взаємодії АСУ. «Попереду ще багато роботи, але ми вчимося, як найкраще співпрацювати, і створили основу для довгострокового успіху».

Брайан Харрісон, президент TSMC Arizona, сказав: «Коли робити Рішення розширити компанію в США, одним із міркувань був доступ до інженерів світового класу, щоб допомогти нам керувати найскладнішою технологією виробництва напівпровідників у світі. Безсумнівно, присутність Університету штату Арізона, який так само відданий культурі інновацій, була однією з багатьох причин, чому ми вибрали Фенікс для нашої операції в США».

“Поглиблюючи наше коріння в державі, ми особливо вдячні за відносини, які маємо з ASU», – додав він. «Ми глибоко прагнемо побудувати основу, яка буде служити не лише TSMC, але й напівпровідниковій промисловості в цілому на довгі роки».

Оскільки дата відкриття заводу з виробництва напівпровідників Phoenix, або фабрики, у 2025 році наближається, терміновість зростає. Після завершення роботи ця фабрика стане найпередовішою технологією виробництва мікросхем на території США, що ще більше збільшить потребу в підготовленій, висококваліфікованій робочій силі.

З 2020 року TSMC активно набирає талантів у США. багато хто з найперших наймів — це випускники ASU, які провели кілька місяців навчання на Тайвані, перш ніж повернутися до Фінікса.

З тих пір співпраця між ASU і TSMC вийшла за межі набору студентів і включає:

  • Підвищення зобов’язань щодо результатів освіти для розширення можливостей лабораторних курсів, магістерських стипендій, дослідницьких програм бакалаврату та щорічного симпозіуму.
  • Розширення кола талантів, що включає членство в Корпоративній партнерській програмі через центри кар’єри ASU. Центри кар’єри націлені на інформаційно-роз’яснювальну роботу та низку інших результатів у рамках програми спонсорства. Це забезпечить конвеєр студентів ASU для потреб TSMC у найманні на фабрику в Арізоні, і це забезпечить компанії більшу присутність у Fulton Schools’ програми кар'єри та стажування. У перший рік навчання молодші, старші та аспіранти АДУ будуть включені в програму, орієнтовану на стажерів інженерів та виробництва, а також стажерів бізнесу та інфраструктури. TSMC також буде підключено до університетської програми Access ASU, яка надає доступ до напівпровідникової кар’єри для студентів середніх шкіл і студентів, які переведені.
  • Недипломова професійна та кар'єрна освіта. TSMC співпрацюватиме з командою CareerCatalyst ASU для створення портфоліо освітніх рішень на основі навичок, які спільно розроблені для розвитку поточної робочої сили TSMC у критичних сферах навичок для професіоналів, які не бажають отримати ступінь. Початкові напрями фокусування — мікроелектронна інженерія, управління та лідерство.
  • Пряма підтримка студентів. TSMC підтримує магістерські стипендії та стипендії для студентів дипломних робіт, які пов’язані з дослідженнями напівпровідників. TSMC також забезпечить підтримку лабораторних курсів для студентів Школи електротехніки, комп’ютерної та енергетичної інженерії, щоб запропонувати більше можливостей практичного навчання студентам, які цікавляться напівпровідниковою промисловістю. Це подвоїть кількість студентів, які зможуть взяти участь.
  • Залучення викладачів. TSMC підтримуватиме наукові дослідження викладачів ASU через дослідницькі та наставницькі програми для студентів магістратури та програму Fulton Undergraduate Research Initiative (FURI) ASU. Крім того, викладачі TSMC та ASU братимуть участь у спільних дослідницьких семінарах.

Партнерство між ASU і TSMC не лише служить компанії та університету, воно створює галузь і її ланцюг поставок для успіху, який принесе користь усій спільноті протягом багатьох років, забезпечуючи стабільну роботу та додаючи до бізнес-інфраструктури штату.

«Оскільки ми продовжуємо розвивати нашу напівпровідникову промисловість у Фініксі та регіоні, це нове партнерство між ASU і TSMC створить потужний резерв талантів на роки вперед, заповнюючи нові, добре оплачувані робочі місця та, зрештою, сприяючи розвитку нашої місцевої економіки», — мер Фінікса. – сказала Кейт Галлего. «Коли я допомагав набирати TSMC на Тайвані, ключовим моментом продажу був ASU та його серйозні інвестиції в студентів і всю спільноту Valley. Сьогоднішнє оголошення відображає наше спільне зобов’язання та бачення, щоб Фінікс та його мешканці могли максимально використати багато чудових можливостей, які TSMC надає нашому місту».

Кріс Камачо, президент і генеральний директор Greater Phoenix Economic Council, сказав: «Прагнення ASU зміцнити більшу робочу силу Phoenix ґрунтується на інноваціях університету та постійній співпраці з лідерами спільноти та галузі. Керівники області прислухаються до потреб промисловості. Вони співпрацюють, щоб втілити ідеї в життя. Вони працюють над створенням програм, які допомагають усім. Це партнерство між TSMC і ASU відображає прагнення регіону задовольнити потреби в робочій силі всієї екосистеми напівпровідників, оскільки ми стаємо міжнародним центром галузі». також прагнуть координувати залучення та участь у заходах, які сприяють розвитку галузі в регіоні, наприклад, IEEE Circuits and Systems Society в серпні та конференція Semicon West, яка відбудеться у Фініксі в жовтні 2025 року.

Компанія та університет також продовжуватимуть вивчати спільне розміщення на території TSMC у західному Фініксі; у Західному кампусі ASU; в Політехнічному кампусі ASU; і на підприємстві ASU MacroTechnology Works, розташованому в дослідницькому парку ASU у Темпі.

Источник: electronicproducts.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я