ROHM представляє найменший у галузі клас короткохвильових інфрачервоних пристроїв

0
285

ROHM Semiconductor сьогодні анонсувала технологію масового виробництва короткохвильових інфрачервоних (SWIR) пристроїв найменшого в галузі розміру 1608 (1,6 мм × > 0,8 мм) для портативних/носних/слухових пристроїв вимагає виявлення матеріалу.

SWIR характеризується більшою довжиною хвилі, ніж ближній інфрачервоний діапазон (NIR), забезпечуючи більшу проникність через різні матеріали, водночас менш сприйнятливий до сонячного світла, диму та інших частинок. Очікується, що ця технологія розширить діапазон чутливих речовин, таких як вода/газ і глюкоза. З іншого боку, до цього часу більшість пристроїв SWIR були типами корпусів із наскрізним отвором для відносно великих застосувань, таких як комунікаційне обладнання та промислові аналізатори. Тому на ринку доступно дуже мало продуктів для поверхневого монтажу, придатних для компактних застосувань.

Оскільки SWIR використовується для виявлення присутності речовин та їх складових компонентів, використовуючи характеристики води, льоду, газів тощо, які поглинають певні довжини хвиль, цільові програми включають джерела світла для вимірювання насичення крові киснем і пристрої для вимірювання рівня глюкози в крові. галузі медицини та вимірювання вмісту води та цукру у фруктах та овочах у харчовій промисловості. Очікується також застосування сенсорних програм за допомогою OLED-панелей у портативних пристроях і пристроях, що носяться, щоб додати моніторинг здоров’я та інші нові функції.

У відповідь ROHM створив технологію масового виробництва для компактних SWIR-продуктів розміру 1608 для поверхневого монтажу (випромінювання/приймання світла), використовуючи технологію виробництва, розроблену за допомогою масового виробництва складних напівпровідників, таких як видимий та ближній інфрачервоний діапазони. світлодіоди. Для світловипромінюючої сторони планується лінійка з десяти світлодіодів у різних формах упаковки (формовані/лінзи) і довжинах хвиль (від 1050 нм до 1550 нм). А на стороні прийому світла буде запропоновано чотири моделі фотодіодів у різних упаковках (розмір 1608/20125 (2,0 мм × > 1,25 мм)) і розмірах блоку фотодетектора.

Зразки продукції SWIR (випромінювачі/приймачі світла) на основі цієї технології вже доступні. У майбутньому ROHM шукатиме нові сфери зондування, підтримуючи ширший діапазон виявлення матеріалів у компактних додатках.

Источник: electronicproducts.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я