Rutronik додає серію мікроконтролерів Infineon XMC7000 із двобанківською флеш-пам’яттю

0
234

Серія складається з Arm Ядро мікроконтролерів Cortex-M7 з підтримкою Arm Cortex-M0+. Він має подвійний банк флеш-пам’яті, за допомогою якого оновлення можна завантажити в один флеш-банк, у той час як попереднє мікропрограмне забезпечення пристрою запускається на другому банку перед перезавантаженням і перемикається на нову мікропрограму. Ця функція дозволяє здійснювати дистанційне обслуговування та оновлення.

Виготовлені за 40-нанометровим технологічним процесом мікроконтролери XMC7100 і XMC7200 мають до 8 МБ флеш-пам’яті та 1 МБ оперативної пам’яті та достатню обчислювальну продуктивність для промислових застосувань, наприклад для генерації ШІМ для керування каскадом потужності двигуна та вимірювання рівня на основі радара. Діапазон напруги живлення від 2,7 до 5,5 В. На додаток до керування двигуном, пристрої малої потужності можна використовувати в промислових приводах, робототехніці, зарядці електромобілів, електровелосипедах, системах керування батареями, програмованих логічних контролерах і програмах введення/виведення. У режимі глибокого сну споживання електроенергії становить лише 8 мкА. Мікроконтролери також оснащені низкою периферійних пристроїв, таких як до двох GbE, CAN-FD, програмне забезпечення Crypto Engine, SMIF (послідовний інтерфейс пам’яті, який дозволяє підключатися до зовнішніх пристроїв з низькою кількістю контактів) і SDHC (захищений цифровий високий ємність) (SDHC).

Діапазон робочих температур становить від -40 °C до +125 °C, а мікроконтролери доступні в корпусах TQFP і LFBGA із 100–272 контактами.

Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я