Точка зору: власні протоколи даних, справжній засіб SatIoT

0
287

З появою економічно ефективного супутникового Інтернету речей (SatIoT) системні інтегратори (SI) поспішають задовольнити величезний відкладений попит на глобальні рішення, які дозволяють відстежувати активи на 85% території планети, яка не охоплена стільниковими мережами. Вони розробляють повністю підключені IoT-рішення, які дозволяють відстежувати мобільні активи під час їх переміщення – безперебійне підключення до різноманітних мереж, включаючи Cellular, LoRaWAN, Sigfox і Satellite. Крім того, багато хто вважає, що універсальний підхід є хорошим і залежить від майбутніх стандартів 3GPP, але чи справді це безпечний вибір для SI?

Хоча технічно можливо використовувати поточні наземні протоколи для зв’язку із супутниками, це далеко не оптимально з точки зору продуктивності. IoT неймовірно чутливий до вартості та енергоспоживання, і будь-які погіршення можуть швидко зірвати бізнес-модель IoT. Незначні відмінності в продуктивності, такі як термін служби батареї та/або термін служби пристрою, також можуть суттєво змінити здійсненність будь-якого бізнес-випадку. Це дозволяє створювати інтелектуальні пристрої, які можуть плавно перемикатися між багатьма технологіями – причому кожен оптимізований для конкретних умов – найдосконаліший підхід.

Таким чином, власні протоколи даних є основним компонентом моделі розробки SatIoT. Однак, щоб досягти успіху, організації та SI повинні вивчити використання власних протоколів даних, які були розроблені спеціально для оптимізації кожного аспекту компонента SatIoT.

Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я