Точні подвійні операційні підсилювачі 5,5 МГц для використання в автомобілях

0
285

Пристрій під назвою AS2376Q призначений для фільтрація та контроль, особливо в автомобільних додатках – він відповідає стандарту AEC-Q100 Grade 1 і має PPAP, що підтримують автомобільний клас.

І вхід, і вихід є рейкою на рейку, і працює від 2,2 до 5,5 В (макс. 950 мкА в режимі спокою) і 40° C до +125°C.

Коефіцієнт відхилення джерела живлення зазвичай становить 5 мкВ/В. “Роботи за низької напруги, низького струму спокою та чудового PSRR роблять його придатним для додатків із прямим живленням від батареї та додатків, чутливих до шуму з шумними низьковольтними шинами,” згідно з компанією.

Коли вхідні сигнали наближаються на один вольт до рівня позитивної шини, диференціальна пара nmos-транзисторів бере на себе керування від скороченої пари pmos, яка використовується при всій нижчій вхідній напрузі. Пара npn не має характеристик точності, і напруга зсуву, ймовірно, постраждає. Підстроювання вхідного зсуву Pnp оптимізовано для найкращої продуктивності при половинній напрузі живлення.

Упаковка SO-8.

Для більш точних потреб автомобільного підсилювача Diodes щойно кваліфікував його для виготовлення AS2333Q прецизійний операційний підсилювач типу rail-to-rail (вхід і вихід), стабілізований подвійним переривником.

Технічні характеристики оригіналу зазвичай такі: зміщення вхідного сигналу 8 мкВ, дрейф 0,02 мкВ/°C у часі та температурі, загальний 120 дБ коефіцієнт відхилення режиму та коефіцієнт підсилення у відкритому контурі 130 дБ. Смуга пропускання становить 350 кГц, і зазвичай вона зменшується до 0,12 В/мкс. Робота від 1,8 В до 5,5 В (або від ±0,9 В до ±2,75 В) і від -40°C до +125°C.

Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я