Європейські міністри збільшують фінансування космосу на 17% для бюджету ESA

0
1077

було прийнято на Раді ESA в Парижі, і ESA забезпечила фінансування в розмірі 16,8 мільярда євро (порівняно з 14,4 мільярда євро в 2019 році), причому Великобританія зобов’язалася внести 1,84 мільярда фунтів стерлінгів.

ESA заявило, що працює над гарантувати, що “основні космічні служби є безпечними, а орбітальний простір Землі управляється відповідально”.

Місії та програми, які отримають вигоду від фінансування, включають наукову програму Cosmic Vision, Voyage 2050 , Джус і Евклід. Міністри також погодилися виділити 2,7 мільярда євро на програму ESA зі спостереження Землі.

Наприклад, Juice досліджуватиме Юпітер і його крижані супутники, що несуть океан, щоб досліджувати, де в інших місцях Сонячної системи могло сформуватися життя, а Euclid складе карту великої частини Всесвіту, спостерігаючи за мільярдами галактик протягом десяти мільярдів років космічного часу.

“Зіткнувшись з економічними труднощами, важливо розумно інвестувати в галузі, які створюють робочі місця та процвітання в Європі,” сказав Йозеф Ашбахер, генеральний директор ESA. Завдяки цим інвестиціям ми будуємо Європу, космічний план якої відображає її політичну та майбутню економічну силу.”

“Ми розширюємо простір у Європі, започатковуючи нову еру амбіцій, рішучості, сили та гордості. Клімат і стійкість залишатимуться найвищим пріоритетом ESA, наша наука та дослідження надихатимуть наступне покоління, і ми створимо місце, де процвітатимуть європейські космічні підприємці.”

З точки зору Сполученого Королівства, ця визначна пам’ятка включає інвестування Великобританією 315 мільйонів фунтів стерлінгів у програми спостереження за Землею та клімату, збільшення на 45%, зобов’язання ESA щодо побудованого у Великобританії марсохода Розалінд Франклін, який планується запустити на Марс у 2028 році, Великобританія. участь у космічній стійкості через управління супутниками, технічне обслуговування та пошук, керівництво Великобританії місією космічної погоди Vigil, яка подорожуватиме в далекий космос, щоб досліджувати небезпечні сонячні бурі, а також забезпечене фінансування для подальшого розвитку місії TRUTHS для підвищення точності кліматичних вимірювань.

“Я радий повернутись із зустрічі з таким сильним пакетом зобов’язань, а також мати можливість надати підтримку нашому видатному сектору спостереження Землі, щоб захистити його від невизначеності, спричиненої затримками ЄС , оскільки ми продовжуємо шукати асоціацію з Коперником,” Великобританія Science, Research & Міністр інновацій Джордж Фрімен.

“Ці нові інвестиції сприятимуть постійному зростанню британського космічного та комерційного супутникового сектору – створення нових робочих місць у Великобританії від Корнуолла до північної Шотландії – і забезпечення лідерства Великобританії в космонавтиці. Вони виведуть наших вчених та інженерів на передову частину деяких із найважливіших у світі місій і програм, які стимулюють трансформаційні інновації.”

Зі слів Космічного агентства Великобританії, 217 мільйонів фунтів стерлінгів. підуть на дослідницькі програми, підтримуючи роботизовані місії на Марс і сприяючи програмі Artemis Moon, включаючи Argonaut (European Large Logistics Lander), космічну станцію Gateway і комерційні місячні системи зв’язку.

Буде 206 мільйонів фунтів стерлінгів на телекомунікаційні програми, засновані на роботі Європейського центру космічних застосувань і телекомунікацій у Харвеллі, для забезпечення швидшого зв’язку 5G і майбутнього 6G, розробки нових оптичних і квантових систем зв’язку та підтримки сузір’їв Супутники на низькій навколоземній орбіті.

Буде 111 мільйонів фунтів стерлінгів на підвищення безпеки та захисту космічного простору, покращення прогнозування та створення стійкості до небезпечної космічної погоди, захист критичної національної інфраструктури, вирішення зростаючої проблеми космічного сміття та каталізування зростання і подальші інвестиції у високопотенційні сфери, включаючи обслуговування та виробництво супутників на орбіті

Зрештою, 71 мільйон фунтів стерлінгів підтримає нові технології, щоб зменшити залежність від неєвропейських країн щодо важливих електричних та електронних компонентів, підтримуючи сфери, що розвиваються наприклад космічна сонячна енергія, а також створення радіоізотопних систем тепла й електроенергії, отриманих із ядерних відходів.

Див. також:

Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я