Університет Нортумбрії забезпечить 50 мільйонів фунтів стерлінгів для космічного центру

0
66

Нагороди від Космічного агентства Великобританії та Lockheed Martin були профінансовані Університетом для створення Північно-Східного центру космічних навичок і технологій.

Центр, який буде відомий як NESST, сприятиме створенню понад 350 робочих місць і вкладатиме понад 260 мільйонів фунтів стерлінгів у Північно-Східна економіка протягом наступних 30 років, ставши каталізатором ширшого розвитку британського космічного сектору в Північно-Східному регіоні.

«Це ключовий момент не лише для Університету Нортумбрії, а й для ширшого північно-східного регіону та, власне, для британського космічного сектору в цілому», – каже віце-канцлер університету професор Енді Лонг, «NESST змінить правила гри для північно-східного регіону, гарантуючи, що регіон стане головним центром інновацій у космічній економіці».

Оголошено  під час Космічної конференції Великобританії, Космічне агентство Великобританії виділило 10 мільйонів фунтів стерлінгів Університету Нортумбрії на підтримку розробки NESST. На додаток до цього, Lockheed Martin зобов’язався інвестувати ще 15 мільйонів фунтів стерлінгів у NESST для співпраці з університетом у спільних дослідженнях, розробці технологій, наданні затребуваних навичок і залученні до STEM протягом 10 років.

Lockheed Martin стане першим якірним орендарем у NESST, створюючи зв’язки для британських компаній для доступу до космічного ринку.

Університет Нортумбрії підтвердив, що фінансуватиме нагороди Британського космічного агентства та Lockheed Martin ще 25 фунтами стерлінгів. мільйонів, завдяки чому загальна сума інвестицій у NESST склала 50 мільйонів фунтів стерлінгів.

NESST, розташований у кампусі міста Ньюкасл Університету Нортумбрії, об’єднає промисловість і наукові кола для співпраці в таких сферах, як оптичний супутниковий зв’язок, космічна погода та космічна енергетика, а також забезпечить спеціалізовану освіту та підготовку для того, щоб у британському космічному секторі були висококваліфіковані працівники. йому знадобиться в майбутньому.

Lockheed Martin і Університет Нортумбрії вперше об’єднали зусилля в 2022 році, щоб підтримати розвиток навичок, досліджень і технологій у космічному секторі. Раніше компанія Lockheed Martin інвестувала 630 000 фунтів стерлінгів у співпрацю з Університетом у низці проектів, включаючи створення алгоритмів машинного навчання для виявлення та реєстрації наноструменів і прискорення використання космічної сонячної енергії.

15 мільйонів фунтів стерлінгів буде рівномірно розподілено між капітальним обладнанням, яке використовуватиметься в центрі, а також науково-дослідницькими роботами.

«NESST є частиною інвестиційних планів Lockheed Martin для нашого космічного бізнесу у Великобританії та забезпечить перші прототипи та випробувальні засоби для нових можливостей, які згодом можна буде виробляти на суші, — каже Нік Сміт з Lockheed Martin, — це також буде центром перенавичок, що забезпечить потоком талантів, які нам знадобляться для виконання національних і навіть глобальних програм».

Премія Британського космічного агентства Нортумбрії була максимальною сумою, яку можна було надати в рамках Фонду інфраструктури космічних кластерів (SCIF) агентства – ініціатива, спрямована на підвищення спроможності, потужності та підключення інфраструктури космічних досліджень і розробок Великобританії.

Будівля Університету Вінна Джонса, яка виходить на центральну автомагістраль Ньюкасла, буде перетворена на видатний будинок для NESST (на фото: враження художника ).

Будівля, яку планується знову відкрити у 2025 році, матиме приміщення для лабораторії, випробувань, навчання, співпраці та офісів.

Стимул для екосистеми локального космічного кластера. , NESST стане домом для деяких існуючих партнерств університету з місцевими, національними та міжнародними організаціями, а також буде відкритим для компаній будь-якого розміру, які працюють у космічному секторі.

Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я