16 384 світлодіоди в автомобільній фарі

0
233

«Нове мікропіксельне світлове рішення µPLS із роздільною здатністю 16 384 пікселів — це наше останнє доповнення до портфоліо висококласних рішень для автомобільного освітлення Nichia, — каже Юсуке Ямазакі з Nichia, — воно поєднує високу роздільну здатність із найвищою в галузі світловіддачею, забезпечуючи чотири- в рази ширше поле огляду зі значно вищою світловіддачею, ніж будь-яке інше сучасне рішення матриці HD на основі мікродзеркал. З цієї причини вдосконалений HD-ліхтар може попереджати водіїв про небезпеку, підсвічуючи людей або об’єкти на або біля узбіччя дороги. Він також може проектувати розмітку на дорозі, щоб направляти водія через будівельний майданчик або перехрестя. Крім того, такі функції, як безвідблискове дальнє світло або поворотне світло, працюють точніше та плавніше порівняно з поточними рішеннями з адаптивним дальнім світлом. Це виводить безпеку водія на дорозі та комфорт водіння на новий рівень. фара />

«µPLS — це перший у галузі повністю інтегрований матричний світлодіодний драйвер, здатний керувати 16 384 світлодіодами, поєднуючи всі необхідні мікросхеми мікросвітлодіодного драйвера з широкою діагностикою та високошвидкісним відео та інтерфейсами керування, — каже Андреас Долл з Infineon, — ми реалізуємо бачення нашого Клієнти можуть розгортати повністю цифрове освітлення на дорозі, заощаджуючи загальну вартість системи за дуже малого форм-фактора за розміром одного напівпровідникового чіпа. µPLS є ще одним чудовим прикладом того, як продукти Infineon підтримують цифровізацію, а також декарбонізацію до суспільства з нульовою мережею».

Світловий двигун HD використовує технологію мікросвітлодіодів Nichia та інтегровану мікросхему драйвера світлодіодів від Infineon, яка може керувати всіма 16 384 мікросвітлодіодами окремо за допомогою керування широтно-імпульсною модуляцією (ШІМ).

Крім того, інтегральна мікросхема драйвера контролює кожен мікро-світлодіод окремо та забезпечує моніторинг температури на мікросхемі, що забезпечує оптимальний контроль температури. Інтегровані відеоінтерфейси забезпечують високошвидкісну передачу відеосигналу від блоку генератора світлового шаблону.

На відміну від поточних матричних рішень високої чіткості, мікросхема драйверів Infineon активує лише ті світлодіоди, які насправді необхідні для світлового шаблону. Це підвищує енергоефективність світлового двигуна µPLS при набагато меншому форм-факторі порівняно з наявними на ринку матрицями HD на основі мікро-дзеркал.

Це дозволяє створювати фари з меншими розмірами та тоншими фарами в майбутньому. Крім того, новий механізм підсвічування HD забезпечує налаштування, які можуть бути запрограмовані цифровим способом на заводі або активовані виробником транспортного засобу чи водієм на вимогу.

Наприклад, різні вимоги лівшів і правшів. можна розглянути,  збільшуючи зручність використання.

 

Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я