CES: Synaptics звертається до бездротового підключення

0
219

Дві нові мікросхеми відеоінтерфейсу для робочого місця, одна підтримує дисплей Порт 2.1 і один пропонують інтегроване підключення до Інтернету речей, щоб забезпечити більш гнучку та неоднорідну док-станцію. Обидва підтримують надвисоку роздільну здатність і частоту оновлення до 4K при 144 Гц із чотирма одночасними виходами дисплея з одного чіпа.

Комплект розробки для бездротової док-станції! зменшує безлад на робочому столі та забезпечує більш легку гібридну роботу. Це демонструє рішення для продуктивності та стабільності бездротового відео з високою пропускною здатністю, що дозволяє підсвічувати дисплей, коли наближається з’єднаний ноутбук, а док-станція стає повністю включеною, перш ніж користувач сяде. Пізніше цього тижня очікуйте значну перемогу в дизайні OEM-комп’ютерів.

Технологія Surface Audio демонструє використання поверхні мобільного телефону для генерування аудіо — замість типового драйвера динаміка — для забезпечення більш захоплюючого аудіо- візуальний досвід із високою ефективністю та водонепроникним дизайном без портів. Він застосовний до будь-якої системи відображення, від мобільних телефонів до телевізорів

Synaptics також запускає те, що, як вона стверджує, є найменшим енергоспоживанням, найменшою та найточнішою GNSSIC для пристроїв Інтернету речей, яка має на 80% менше енергоспоживання в 30% меншому корпусі з 50% вищою точністю, подовжує термін служби акумулятора, зменшує розмір продукту та покращення продуктивності служб на основі розташування (LBS) для пристроїв IoT, таких як переносні пристрої, а також мобільні аксесуари, системи позначення та відстеження активів, дрони та транспортна навігація.

Нова технологія локального затемнення в автомобільних світлодіодах дисплеї з мікросхемою SmartBridge покращує контрастність і продуктивність дисплея для кращої видимості, а також забезпечує більші дисплеї з вищою роздільною здатністю за меншою ціною, вищою ефективністю та більшою гнучкістю форм-фактора.

Нарешті, нещодавно придбана Emza human Технологія виявлення присутності була використана ноутбуками Dell і Panasonic, які виграють від передових алгоритмів машинного навчання (ML), щоб забезпечити контекстну обізнаність, щоб зменшити енергоспоживання та покращити ce конфіденційність і безпека.

Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я