Більше варіантів живлення/сигналу для роз’ємів Gecko-MT Harwin

0
279

Є є шість додаткових контактів, від 2 до 6 силових контактів і від 4 до 24 сигнальних контактів. Щоб дати уявлення про розмір: роз’єми мають ширину 5 мм.

Ці нові несиметричні, з контактами живлення 10 A (максимум) на одному кінці та 2 A (максимум 2,8 A лише в одному) контактами сигналу на іншому. До цього часу всі вони були симетричними та складалися або 1+8+1, або 2+8+2 (сигнальні контакти посередині).

Контакти чотирипальці та берилію мідь.

“Як і всі конектори Gecko, ці новітні варіанти мають високу стійкість до ударів і вібрації,” за даними компанії. “Вони підтримують діапазон робочих температур від -65 до +150°C і 1000 мінімальних циклів сполучення.” Очікується, що вони без втрати з’єднань працюватимуть під удари 100g і вібрацію 20g.

Для кожного розташування контактів доступний ряд апаратних кріплень, а роз’єми «папа» та «мама» можуть постачатися як у стандартному, так і в зворотному напрямку. виправлення.

Існують варіанти кріплення на передній і задній панелях, а також кріплення на платі для зменшення навантаження на паяні з’єднання – У сумі є 72 додаткові варіанти конекторів Gecko-MT.

Доступні зразки для оцінки, конектори доставляються зі складу, і компанія надає послуги з монтажу кабелю та перевірки, якщо потрібно.

Програми «плата-плата», «кабель-плата» та «кабель-кабель» передбачені в авіації, космосі та на ринках високотехнологічної промисловості.

Harwin виготовляє свої роз’єми в Гемпширі, Великобританія.

Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я