Bluetooth LE SoC обіцяє «multiple Arm Cortex-M33» і RISC-V

0
143

Нова мікросхема nRF54H20, яка входить до майбутньої серії nRF54, буде виготовлена ​​на GlobalFoundries’ 22FDX і “здатність підтримувати Bluetooth 5.4 і майбутні специфікації Bluetooth, а також LE Audio, Bluetooth mesh, Thread, Matter тощо” сказав Нордік. “Його поєднання функцій дозволить створювати складні кінцеві продукти, які раніше були неможливими.”

Компанія залишається небагатослівною щодо кількості процесорів, але сказала: “Кожен процесор оптимізований для певного типу робочого навантаження. Спеціальний процесор додатків має подвоєну потужність процесора додатків у nRF5340 SoC.”

Як орієнтир: Nordic приписує попередній подвійний Cortex-M33 nRF5340 з 514 CoreMark і 66 CoreMark/мА. на 128 МГц і 257 CoreMark і 73 CoreMark/мА на 64 МГц.

Нова частина, nRF54H20, отримає 2 Мбайт енергонезалежної пам’яті та 1 Мбайт оперативної пам’яті, і Nordic також стверджує, що вона буде «ідеальною для складного машинного навчання та підтримки з’єднання сенсорів на межі».

Він отримає інтерфейс зовнішньої пам’яті 400 Мбайт/с, USB 480 Мбіт/с, подвійний I3C, контролер CAN FD і 14-бітний АЦП.

Мультипротокольне радіо на 2,4 ГГц є абсолютно новий, за словами компанії, з чутливістю Rx -100 дБм (1 Мбіт/с Bluetooth LE) і потужністю передачі до 10 дБм. “Споживання струму Rx вдвічі менше, ніж у nRF5340”, як стверджується.

Ще раз для довідки: література щодо nRF5340 (посилання на яке наведено нижче) стверджує, що споживання Rx становить 2,7 мА при 1 Мбіт/с і 3,1 мА при 2 Мбіт/с (від 3 В через DC-DC).

Безпека на мікросхемі розроблена для PSA Certified Level 3 і підтримує захищені: завантаження, оновлення мікропрограми та зберігання. За словами Nordic, його криптографічні прискорювачі захищені від атак із сторонніх каналів, а датчики втручання виявляють поточну атаку та реагують на неї.

Пристрій виконує вибірку для вибраних клієнтів.

Наразі немає додаткової інформації

Для порівняння вище:

 

Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я