Bosch запропонує послугу із закупівлі продуктів безпеки IoT у Великобританії

0
286

CyberCompare має &#8220 ;команда експертів з кібербезпеки в Німеччині та Великобританії”, за словами Bosch. “Платформа може порівнювати ціни від понад 7000 постачальників рішень для кібербезпеки та постачальників корпоративних ІТ, операційних технологій і середовищ Інтернету речей.”

Electronics Weekly запросив додаткові відомості на основі порівняння та гарантії, які він пропонує на придбані продукти – тож спостерігайте за цим простором.

Наразі компанія заявляла: “Величезна кількість доступних інструментів кібербезпеки, програмного забезпечення та постачальників означає, що ІТ-лідерам стає все важче вибрати рішення що є найбільш доступним і ефективним, щоб задовольнити їхні бізнес-потреби. Платформа пропонує консультаційні послуги, пов’язані із закупівлею та впровадженням рішень із кібербезпеки, які відповідають безпеці організації та ширшим організаційним потребам. Bosch CyberCompare на 100% незалежний і діє від імені клієнта, не має партнерських відносин із постачальниками та вже отримав значний досвід, допомагаючи понад 200 зовнішнім клієнтам приймати рішення щодо кібербезпеки.”

Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я