Broadcom завершує придбання VMware

0
57

Broadcom Inc., світовий технологічний лідер, який займається проектуванням, розробкою та постачанням напівпровідникових та інфраструктурних програмних рішень, сьогодні оголосив про завершення придбання VMware, Inc. Звичайні акції VMware тепер не будуть продаватися на Нью-йоркській фондовій біржі (NYSE).

Гок Тан, президент і головний виконавчий директор Broadcom, сказав: “Ми раді вітати VMware у Broadcom і об’єднати наші перш за все інженерні, команди, орієнтовані на інновації, оскільки ми робимо ще один важливий крок вперед у розбудові провідної у світі компанії інфраструктурних технологій. Завдяки спільній зосередженості на успіху клієнтів ми разом маємо хороші можливості, щоб дозволити глобальним підприємствам використовувати приватні та гібридні хмарні середовища, роблячи їх більш безпечними та стійкими. Broadcom має тривалий досвід інвестування в бізнеси, які ми купуємо, щоб стимулювати стійке зростання, і це продовжуватиметься з VMware на користь зацікавлених сторін, які ми обслуговуємо.”

Фокус Broadcom просування вперед полягає в тому, щоб дати можливість корпоративним клієнтам створювати та модернізувати свої приватні та гібридні хмарні середовища. По суті, Broadcom інвестує у VMware Cloud Foundation, стек програмного забезпечення, який служить основою приватних і гібридних хмар. Додатково до інвестицій Broadcom у VMware Cloud Foundation, VMware запропонує багатий каталог послуг для модернізації та оптимізації хмарних і периферійних середовищ, включаючи VMware Tanzu, щоб допомогти прискорити розгортання програм, а також мережеві програми (балансування навантаження) і Розширені служби безпеки та VMware Software-Defined Edge для Telco та корпоративних меж.

Источник: electronicproducts.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я