Arm анонсує наступну архітектуру GPU для телефонів

0
54

5 покоління “розроблено як найефективніша архітектура графічного процесора, яку коли-небудь створював Arm [і] перевизначає частини графічного конвеєра, щоб зменшити пропускну здатність пам’яті, дозволяючи ігри з високою геометрією та 3D-програми в реальному часі, а також забезпечуючи плавніший ігровий процес і складний ПК і консольний досвід для мобільних і #8221;, повідомляє компанія. “Відкладене затінення вершин — це графічна функція, представлена ​​в 5-му поколінні, яка перевизначає потік даних, що дозволяє партнерам масштабувати для більшої кількості ядер і вищих точок продуктивності.”

Висока Immortalis-G720 призначений для роботи разом із кластерами ЦП, зокрема, і, як сказав Arm, забезпечує 15% покращення продуктивності та ефективності порівняно з попереднім флагманом G715, а також 40% підвищення ефективності системного рівня, що призводить до вищого якісна графіка для більш захоплюючого візуального досвіду”.

Крім додавання конвеєра геометрії відкладеного затінення вершин, G720 підтримує плитки до 64×64 порівняно з 32×32 для G715 , має підвищену пропускну здатність змішування для використання MSAA (згладжування кількох вибірок), має підвищену пропускну здатність відображувача текстур для вмісту 64 біт на піксель, а блок трасування променів може бути закритим.

Mali-G720 є подібний до Immortalis-G720, з однією головною відмінністю: графічні процесори G720 під брендом Mali обмежені максимум дев’ятьма шейдерними ядрами, тоді як версії Immortalis можуть мати 10 або більше.

Графічні процесори Mali-G620 з одним до п'ять шейдерних ядер, обміняна продуктивність на краще енергоспоживання та меншу площу. Вони “успадковують преміальні функції Mali-G720, такі як відкладене затінення вершин,” сказав Арм.

 

Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я