RISC-V Summit: настроюваний векторний блок

0
65

Векторний блок складається з кількох векторних ядер, які виконують кілька паралельних обчислень.

У цьому випадку Semidynamics’ векторне ядро ​​можна адаптувати для підтримки типів даних FP64, FP32, FP16, BF16, INT64, INT32, INT16 або INT8 залежно від вимог – найдовша реалізована довжина слова визначає ширину ядра вектора (‘ELEN’).

Його векторні одиниці можуть мати 4, 8, 16 або 32 ядра та загальну ширину шляху даних векторних одиниць (‘DLEN’ = ELEN x кількість ядер) може бути від 128 до 2048 біт.

У векторному блоці доступна крос-векторна мережа для підключення до 32 векторних ядер. “Блок крос-векторного ядра використовується для спеціальних інструкцій у стандарті RISC-V, які перемішують дані між різними векторними ядрами, такими як vrgather і vslide,” згідно з напівдинамікою.

У векторних одиницях кількість бітів кожного векторного регістра (VLEN) може бути налаштована за межами ‘1x’ (VLEN=DLEN) до 2x, 4x або 8x. “Коли VLEN більший за DLEN, векторна операція використовує кілька циклів для виконання,” сказали в компанії. “Наприклад, коли VLEN=2048 і DLEN=512, для виконання кожної векторної арифметичної операції знадобиться 4 такти. Це чудова функція, яка дозволяє витримувати великі затримки пам’яті та зменшувати енергоспоживання.”

“Разом наші технології виводять RISC-V на новий рівень із найшвидшою обробкою великих даних. наразі доступний, який відкриє можливості в сферах застосування високопродуктивних обчислень, таких як обробка відео, ШІ та машинне навчання,” сказав генеральний директор і засновник Semidynamics Роджер Еспаса.

Векторний блок вийшов з ладу, і в парі з Semidynamics’ несправне ядро ​​Atrevido 64bit RISC-V. Ядра за порядком знаходяться в стадії розробки, і компанія може надати спеціальні інтерфейси та протоколи, щоб відповідати інтелектуальній власності клієнтів.

Semidynamics була заснована в 2016 році, розташована в Барселоні, Іспанія, і пропонує настроюваний процесор RISC-V. IP, що спеціалізується на високопродуктивних ядрах із векторними блоками для машинного навчання та ШІ. Перебуває у приватній власності та є членом Альянсу RISC-V.

Європейський саміт RISC-V відбудеться в Барселоні з 5 по 9 червня 2023 року. Знайдіть Semidynamics на стенді 6.

Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я