Halio додає процесорну плату PCIe 208Top/s і IC початкового рівня

0
53

Карти PCIe , що називається ‘Hailo-8 Century’, виконується зі швидкістю 400 кадрів/с/Вт на еталонній моделі ResNet50, а найпродуктивніша версія може запускати той самий тест зі швидкістю 10 000 кадрів/с.

Версії починаються з 52Top/s, а програми обробки відео передбачені в розгортанні кількох камер для безпеки, роздрібної торгівлі та розумних міст.

 

IC, називається Hailo-8L, виконується зі швидкістю до 13 Top/s і «розроблено для підтримки продуктів початкового рівня, які вимагають обмеженої потужності ШІ або нижчої продуктивності», повідомляє Halio. Він може запускати ResNet50 зі швидкістю 500 кадрів/с.

“Hailo-8 тепер доступний для ширшого спектру додатків і продуктів, обслуговуючи як вимогливі, так і початкові випадки використання, ми прагнемо галузь вперед в епоху, коли ефективна, масштабована периферійна обробка ШІ стає все більш важливою для бізнесу,” сказав генеральний директор Орр Данон.

Компанія має компілятор, який розгортає нейронні мережі у своїх продуктах, який працює з фреймворками ШІ, зокрема Keras, TensorFlow, PyTorch і Onnx.

Для TensorFlow і Onnx , він має бібліотеку попередньо навчених моделей і завдань.

ІС Halio AI повинні працювати з головним процесором, для якого доступний пакет програмного забезпечення, а також приклади програм.

Заснована в 2017 році компанія Halio розташована в Тель-Авіві, має понад 200 співробітників і 220 мільйонів доларів США.

Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я