CogniSat-6 CubeSat, орієнтований на штучний інтелект, для покращення оптимізації зображення

0
259

Згідно з угодою, CogniSat-6 перенесе перевірену в польоті (TRL-9) периферійну обчислювальну платформу CogniSat на LEO (низьку навколоземну орбіту). Він забезпечить реактивне перенацілювання для оптимізації збору зображень у конкретних областях інтересу, визначених на орбіті, без будь-якого втручання наземних станцій.

Компанії кажуть, що це має дозволити швидше час відгуку для операцій підказки та підказки супутника, що призведе до збору більш цінних даних, що значно прискорить окупність інвестицій.

Крім того, місія буде використана для виконання вибору додатків CogniSat для підвищення цінності доступних зображень. Компанії кажуть, що це призводить до шестикратного збільшення корисних даних, отриманих наземною станцією, порівняно з передачею нестиснутих зображень і двократного збільшення порівняно з використанням стандартних підходів до стиснення.

«CogniSat-6 спирається на міцну основу перевіреної в польоті технології Ubotica, щоб забезпечити першу орієнтовану на ШІ місію CubeSat з автономними можливостями. CogniSat-6 також використовує вбудовані периферійні обчислення CogniSat для значної економії системи,” співзасновник і генеральний директор дублінської компанії Ubotica Technologies Фінтан Баклі.

“Наприклад, програми, що працюють на CogniSat-6, підвищать цінність системи за рахунок розширення пропускної здатності системи даних і скорочення витрат на низхідну лінію. Розробники супутникових систем уже кажуть нам, що це переконлива пропозиція».

Місія приєднається до проекту: глобальна спільна супутникова інфраструктура, створена та керована Open Cosmos, щоб надати будь-кому доступ до супутникових даних для вирішення проблем, пов’язаних із кліматичною кризою, енергетикою та природними ресурсами.

Рафель Жорда Сік’є, засновник і генеральний директор компанії Open Cosmos із Харвелла, прокоментував:

“Ми із задоволенням повідомляємо, що Ubotica стане першим партнером OpenConstellation із периферійних обчислень та ШІ. OpenConstellation залучає як приватних, так і державних партнерів, які бажають поділитися інфраструктурою з метою зробити дані та інформацію доступними для всіх. CogniSat-6 задовольняє реальні потреби, які ми бачимо від клієнтів, і дозволить користувачам OpenConstellation впроваджувати комплексні розробки системи з підтримкою штучного інтелекту.”

Ubotica каже, що зараз наймає на певні посади для підтримки запланованого зростання.< /p>

Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я