Ділянка для випробування хвильової потужності отримує підводний береговий канал

0
328

Спочатку на сайті буде розміщено прототип величезного CorPower (нижче), до якого планується приєднати ще три.

Кабель 7,2 кВ було подано на пляж із корабля Maersk Achiever , що плаває на відстані приблизно 1 км від берега. Його було підтягнуто береговою лебідкою за допомогою кур’єрського канату. Тимчасова плавучість кабелю полегшила його транспортування.

На пляжі його протягнули через заздалегідь побудовану трубу, яка веде його до наземної підстанції. Оскільки решта його була прокладена під хвилями, маса була додана там, де потрібна була додаткова стабільність.

“Процес прокладання кабелю, як відомо, є складним аспектом для морських енергетичних проектів, що потребує багато планування та адаптація до погодних вікон і умов океану,” сказав операційний менеджер Роберт Арго. “Різні параметри також контролювалися, включаючи натяг троса, кут відводу троса та моніторинг приземлення. Після завершення було проведено візуальне дослідження та обстеження позиціонування за допомогою дистанційно керованого транспортного засобу.”

Кабель, який також має оптоволоконний зв’язок, закінчуватиметься інтерфейсом швидкого з’єднання на анкерній головці. , де він з’єднається з джерелом живлення від генератора хвиль.

Після річних випробувань у Швеції система відбору потужності C4 має приєднатися до композитного корпусу діаметром 9 метрів на CorPower&# 8217;португальська база у Віана-ду-Каштелу.

Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я