Опитування NI: значення даних про продукт

0
738

Дані про продукт мають вирішальне значення для збереження конкурентоспроможності, але компанії Згідно з опитуванням керівників вищої ланки продуктів, вони стикаються з труднощами в тому, як вони отримують цінність із даних, зокрема даних тестування. Опитування, проведене на замовлення NI, також виявило взаємозв’язок між передовими стратегіями обробки даних і зростанням інновацій.

У звіті «Створено для виконання», проведеному FT Longitude, було опитано 300 керівників вищої ланки продуктів, у тому числі головних директорів із продуктів, старших віце-президентів і віце-президентів з інженерії, науково-дослідних розробок, виробництва, операцій, виробництва та продукції в 10 галузях, включаючи напівпровідникову, транспортну. , споживчої електроніки, аерокосмічної та оборонної промисловості. Їм поставили запитання про те, як вони використовують дані про продукт, щоб допомогти вирішити проблеми, пов’язані зі складністю продукту, вартістю, відповідністю вимогам і часом виходу на ринок.

Двома найбільшими факторами, що спонукають до зміни стратегії продукту, є скорочення часу до виходу на ринок. -вимоги ринку в поєднанні з підвищенням складності продукту, зазначив Н.І. За словами компанії, ці проблеми призвели до перевищення бюджету та надстрокового випуску продуктів, а також до відкликань.

Основні висновки показують, що дві третини респондентів вважають, що стратегія даних є важливою для оптимізації життєвого циклу продукту, а 52% компаній із загальнокомпанійною стратегією даних продукту досягли швидшого часу виходу на ринок за останні 12 місяців порівняно з 33% без стратегії даних.

Незважаючи на цінність даних у розробці продукту, 55% респондентів назвали витрати ключовим фактором, який заважає їм покращити поточний життєвий цикл продукту.

Тестові дані як відмінність

Результати опитування також показують, що тестування є недостатньо використовуваним ресурсом: 38% респондентів сказали, що вони рідко використовують тестування для інформування про дизайн продукту, а 51% вважають, що вони могли б витягти більше цінності зі своїх даних, якби вони застосували тестування на ранніх етапах своїх процесів.

< p>Більшість респондентів вважають, що аналіз даних їхніх тестів має велику користь. Сорок відсотків респондентів вважають, що інтеграція тестових даних у процес розробки продукту є однією з найкращих ініціатив, які можуть принести найбільшу користь бізнесу, а 55% повідомили, що інтеграція тестових даних у процес розробки продукту буде ключовим пріоритетом протягом наступних 12 місяців. .

Інші найпопулярніші ініціативи включають впровадження корпоративної стратегії даних і аналітики, яка включає проектування та виробництво (41%), створення інноваційної програми (36%), модернізацію інженерних процесів (34%) і використання штучного інтелекту /машинне навчання в процесі виробництва.

(Джерело: NI)

Головні проблеми

Опитування також виявило, що головні проблеми респондентів відрізняються залежно від розміру компанії. Наприклад, найбільше занепокоєння, на яке посилаються інноватори продуктів у компаніях із штатом від 1 до 500 працівників, включають скорочення вимог до виходу на ринок, брак кадрів, екологічне законодавство та торговельні бар’єри. Для порівняння, компанії з понад 1000 співробітниками найбільше хвилюють ускладнення пристроїв клієнтів, нестабільність ланцюга постачання, глобальну конкуренцію та вимоги клієнтів щодо персоналізації продукції.

Загалом 57% респондентів сказали, що їхні виробничі процеси є застаріли та не можуть йти в ногу з новими тенденціями бізнесу та технологій, а 46% вважають, що їхні компанії втратять частку ринку протягом двох років, якщо вони не внесуть істотних змін у процеси життєвого циклу продукту.

Незважаючи на те, що 65% вважають, що стратегія даних є необхідною для оптимізації життєвого циклу продукту, 47% компаній використовують обмежену стратегію даних, лише 29% компаній із розширеними програмами обробки даних повністю здатні використовувати виробничі дані для покращення виробничих процесів, і лише 24 % об’єднують інженерні, виробничі та поточні дані, щоб отримати розширену інформацію. Крім того, 74% компаній не використовують дані про продукт для впровадження цифрових двійників.

(Джерело: NI)

NI каже, що дослідження вказує на те, що компанії з більш просунутими стратегіями даних про продукт мають кращі бізнес-результати. До них належать вищий рівень інновацій, продуктивності, ефективності виробництва та швидкості виходу на ринок.

Але попереду ще багато роботи.

Зокрема, опитування визначає тестові дані як найбільш недовикористаний ресурс, оскільки багато компаній мають справу з неадекватним аналізом даних і вузькими місцями тестування. Одна третина респондентів сказала, що їх нездатність отримати інформацію з даних тестування заважає їм покращити життєвий цикл продукту, а 52% сказали, що те, як вони збирають, зберігають і керують даними тестування, не дозволяє їм отримувати цінність із статистики.

< p>Загалом результати показують, що компанії з обмеженими стратегіями щодо даних відстають. Наприклад, протягом останніх 12 місяців 70% компаній з обмеженими стратегіями щодо даних інвестували в дані про продукти та аналітику як пріоритет у порівнянні з компаніями з передовими стратегіями обробки даних, які перейшли до пріоритетів, пов’язаних із машинним навчанням, цифровими близнюками та роботизованою автоматизацією процесів. .

Звіт також містить шість порад щодо того, як побудувати хорошу стратегію даних. Це, зокрема, визначення областей для вдосконалення, пошук джерел даних, реалізація стратегії стандартизації, побудова каналу даних, орієнтованого на продукт, аналіз і дія, а також масштабування в межах організації.

Источник: electronicproducts.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я