Два окремих реле 1 кВ постійного струму 120 А в одному корпусі

0
307

Durakool devr10dp automotive-high-voltage-contactor

“Цей двополюсний контактор легко інтегрувати в контролери електродвигунів постійного струму високої напруги, які мають вищі вимоги до попереднього заряджання. Він ідеально підходить для використання як контактор для попередньої зарядки електромобілів і як основний контактор у невеликих навантажувачах, рухомих платформах, невеликих електромобілях та електромотоциклах,” стверджував менеджер із продукції Durakool Рікардо Ескіназі.

Він під назвою DEVR10DP оснащений кришками клем для обох пар роз’ємів M5 і випускається двох основних типів: один із двома котушками, підключеними паралельно для одночасної роботи, і другий з окремими з’єднаннями котушок для незалежного або одночасного використання (див. схему).

Котушки не поляризовані, а друга версія має спрощену проводку допоміжних контактів.

“Кожен контактор всередині може передавати 180A протягом 1 хвилини або 140A протягом 10 хвилин,” сказав Есквіназі. “Це дає змогу використовувати DEVR10DP як головний контактор у невеликих електромобілях, коли їм потрібно прискорюватися або підніматися на пагорби. Лише один раз, у надзвичайній ситуації, він може зламатися до 600 А 450 В постійного струму.”

Контактори попереднього заряджання та розряджання використовуються для перемикання потужних резисторів на інтерфейс між акумулятором і приводом двигуна, щоб захистіть головні контактори живлення від пускового струму конденсатора контролера двигуна.

Коли електромобіль вимкнено, заряд цих конденсаторів має бути знято, щоб захистити від можливого ризику ураження електричним струмом. «120 А та 1000 В постійного струму можуть задовольнити більшість фактичних вимог для цього застосування, де струм попереднього заряду та розряду можна визначити розміром використовуваних резисторів», — сказав Дуракул.

Це так. 93 мм завширшки та 79 мм заввишки разом із кришками клем.

Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я