Embedded World: обробка зору ШІ для 12 камер

0
201

  • AM62A3 і AM62A7 (та їх ..-Q1 автомобільні двоюрідні брати) підтримують одну-дві камери (до 5 Мпікселів, потокова передача до 4K30 кадрів/с) на менш ніж 2 Вт для дверних камер і розумних роздрібних магазинів. AM62A3 отримує 1Top/s за обробку AI.
  • AM68A має до 8Top/s і може працювати з вісьмома камерами (до 12 Мпікселів, до 4K60 кадрів/с) для машинного зору
  • AM69A досягає 32Top/s для до 12 камер (до 12 Мпікселів, до 2x 4K60 кадрів/с) для периферійного штучного інтелекту, автономних мобільних роботів і моніторингу трафіку

Висококласний AM69A (діаграма) отримує обчислювальну потужність від двох чотирьохядерних кластерів Arm Cortex-A72 (загалом вісім ядер), а також двох пар ядер Cortex-R5F для синхронізації критичної обробки, щоб забезпечити 32Top/s обробки ШІ , чотири C7x DSP, які є партнерами чотирьох компаній ‘MMA’ прискорювачі глибокого навчання.

Генеральний менеджер процесорів TI Arm Артем Агінський анонсує процесори AM6xA

“Ядра C7x/MMA доступні лише для глибоких -функція навчання в процесорах класу AM69A. Ядро DSP наступного покоління C7x поєднує ядра DSP і EVE TI в єдине ядро ​​з високою продуктивністю та додає можливості векторного обчислення з плаваючою комою, забезпечуючи зворотну сумісність для застарілого коду,” згідно з компанією, яка додала: “Інтегровані функції безпеки захищають дані від сучасних атак. Порти CSI2.0 дають змогу вводити багато датчиків.”

Публічна бета-версія Edge AI Studio з відкритим кодом для розробки та тестування моделі штучного інтелекту має з’явитися у другому кварталі 2023 року.

Стартові набори доступні для AM62A, AM68A та AM69A.

TI демонструє на своєму стенді Embedded World – № 215 в залі 3А.

Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я