Embedded World: збирання приймача NFC для розумних речей

0
203

“Потенційні застосування варіюються від медицини патчів і одноразових тестерів, до реєстраторів даних, інтелектуальних термостатів, розумних замків і сенсорних вставок,” згідно з компанією.

Інтегральна мікросхема під назвою NGC1081 може тимчасово живитися від поля NFC телефону або постійно від джерела живлення ~3,3 В – наприклад, батарея 3 В.

“ Разом із природним гальванічно ізольованим інтерфейсом датчика ці функції відкривають незліченні можливості для створення випадків використання датчиків, які не потребують батарей і мінімального обслуговування. Це особливо корисно для застосувань, де джерело живлення має бути гальванічно розв’язаним, щоб відповідати вимогам безпеки,” сказав Infineon.

Усередині мікроконтролер Arm Cortex-M0, інтерфейс NFC ISO14443 типу A, драйвер двигуна H-мосту 250 мА 3,6 В, 12-розрядний АЦП SAR із чотирма аналоговими входами, аналоговий вихідний сигнал підтримується 10-бітним ЦАП, компаратором, перетворювачем струму в напругу та термометром (±0,3°C від 0 до +45°C, ±0,4°C нижче до -20°C і вище до +85°C ). Є також вісім колодок GPIO, деякі з можливостями ШІМ. Надаються інтерфейси SPI, I2C і UART.

Системна бібліотека ПЗУ містить функції драйвера для налаштування та керування H-мостом, а вбудована безпека включає апаратний прискорювач AES і справжній генератор випадкових чисел.< /p>

“Доступність підключення до мобільних телефонів уможливлює хмарну бізнес-модель,” сказали в компанії. “Це підтримується концепцією поштової скриньки, яка забезпечує керування доступом і безпеку. Спеціальні для програми команди та повідомлення з інтерфейсу відкритого протоколу можуть розширити рівень протоколу.”

Упаковка VQFN-32.

Infineon на Embedded World 2023 у Нюрнберзі – зал 4А стенд 138

Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я