KSAT розширює свою глобальну наземну мережу

0
263

Компанія, яка наразі встановлює чотири нові антени в Антарктиді, на наземній станції Troll (на фото), також додає кілька антен на Гаваях, Алясці та південному сході США.

Він оголосив, що також розширює свою площу через інших партнерів мереж, щоб сформувати «Мережу мереж».

Встановлено відносини, йдеться в документі, з Microsoft Azure Orbital, AWS-GS (через їхню Програму постачальників рішень) і Contec Korea. Доступ до всіх таких сайтів і апертур здійснюється через загальний API, підкреслює KSAT.

“Збільшення присутності KSAT у мережі задовольнить зростаючий попит на комунікаційні можливості в усьому світі та в США,” Голова KSAT США Ден Адамс. “Ми інвестуємо, щоб відповідати унікальним вимогам місії в комерційному, цивільному та оборонному сегментах.”

Станція Troll

Розташована за адресою 72′ South, наземна станція KSAT Troll в Антарктиді забезпечує доступ майже до всіх орбіт з південної півкулі, повідомляє компанія. Наземна станція Svalbard у поєднанні з наземною станцією Troll забезпечує з’єднання двічі на орбіту для більшості полярних орбітальних супутників.

У 2021 році компанія оголосила, що будуватиме нові антени в антарктичному регіоні. Влітку є чотиримісячне вікно для будівництва таких конструкцій, справа вгорі. Він планує, що Antarctica KSAT буде керувати та розміщувати 23 такі антени, а це місце стане другою за величиною та найшвидше зростаючою станцією в мережі компанії.

Норвезький полярний інститут знаходиться в Антарктиді протягом усього року. на норвезькій дослідницькій станції в Troll.

Наземна станція KSAT Svalbard є найбільшою в світі супутниковою станцією, розташованою на 78° пн.ш. у Норвегії. Це зображено праворуч.

KSAT LunIR

У лютому 2022 року KSAT мав забезпечити підтримку наземної мережі для місії LunIR

Керівник Компанія Lockheed Martin, яка виграла контракт на розробку від NASA, наносупутника під назвою LunIR є частиною місії Artemis I, а його обліт Місяця планується збирати дані про Місяць.

KSAT використовуватиме його землю. станції в Пунта-Аренас у Чилі, Шпіцберген на Норвезькому Арктичному архіпелазі та Троль.

Зображення: KSAT

Див. також:

Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я