Автомобільні ручки високого бічного драйвера 100A

0
263

Пропозиція ST’s, як Rohm&# 8217;s, для використання в автомобілях.

Це одинарні, подвійні та чотирикутні драйвери високих бокових воріт у звичайній упаковці 6 x 4,9 x 1,7 мм термопрокладки у формі крила чайки, “з розподілом контактів відповідно до ST. “Відповідність розкладу випробувань автомобільної промисловості LV124 для глибокого холодного прокручування дозволяє використовувати з великими навантаженнями, такими як стартери двигуна, і забезпечує надійну роботу навіть в екстремальних зимових умовах.”

  < li>Одноканальний: VN9004AJ, VN9006AJ, VN9008AJ, VN9012AJ, VN9016AJ
 • Двоканальний: VND9008AJ, VND9012AJ, VND9016AJ, VND9025AJ
 • Чотириканальний VNQ9025AJ і VNQ9080AJ
 • < /ul>

  Входи сумісні із сигналами від 3 та 5 В CMOS.

  Одноканальний VN9004AJ (діаграма), як приклад, він розроблений для роботи від 4 до 28 В, але витримує перехідні процеси живлення до 36 В завдяки внутрішньому процесу VIPower M0-9, сказав ST.

  Типово для Опір стану для його одного каналу становить 4,2 мОм, що дозволяє обробляти до 108A обмеження. Струм у режимі очікування становить 500 нА, що дозволяє постійно залишатися підключеним до акумулятора автомобіля.

  Захист включає: вимикання за низької напруги, фіксатор перенапруги, обмеження струму навантаження, блокування перевантаження за допомогою вимірювання теплового градієнта на кристалі, фіксацію вихідного індуктивного негативного перехідного процесу та механізми для боротьби з втратою на землю та втратою Vcc.

  Існує також конфігурована блокування в разі перегрівання або обмеження потужності зі спеціальним контактом для скидання несправності, а також схема із використанням зовнішніх компонентів для реалізації захисту від зворотного підключення акумулятора.

  &# 8220;Гнучке керування скиданням дозволяє розробнику налаштовувати відповіді на помилки,” сказав ST. “Драйвери забезпечують захист від зворотного заряду батареї через можливість самостійного ввімкнення, що обмежує розсіювану потужність на друкованій платі до допустимого рівня.”

  Щоб сповістити хост-контролер, відгук мультиплексується на штифт. Це включає: струм, пропорційний струму навантаження, а також індикацію: перевантаження, замикання на землю, теплового вимкнення, відкритого навантаження у вимкненому стані (потрібне зовнішнє підтягування) і замикання вихідного сигналу на Vcc.

  З цими мікросхемами багато чого відбувається – для отримання детальної інформації зверніться до таблиць даних.

  Як приклад,  і його

  Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я