EchoStar створює глобальну мережу S-діапазону для супутникового IoT

0
273

Astro Digital є розробником, виробником і оператором невеликих супутникових систем, і згідно з угодою він буде виготовляти супутники для угруповання EchoStar LEO.

Планується, що супутники почнуть працювати в 2024 році, і вони забезпечать глобальний IoT, машину -до машини (M2M) і служби передачі даних. EchoStar керуватиме сузір’ям зі своєї австралійської дочірньої компанії EchoStar Global.

За словами компанії, супутники в сузір’ї матимуть програмно-визначене радіо з вбудованим накопичувачем і обробкою для забезпечення двостороннього підключення пристроїв, і вони підтримуватиме протокол LoRa для додатків з низьким енергоспоживанням і дальньої дії.

Завдяки підтримці послуг неземної мережі 5G (NTN) це угруповання слугуватиме основою для EchoStar для розробки можливостей NTN на основі нового радіо 5G (NR) відповідно до специфікацій випуску 17 3GPP, повідомляє EchoStar.

“Ці нові можливості заповнять прогалину в підключеній екосистемі, значно розширивши взаємодію Інтернету речей у всьому світі,” Джош Вільямс, керуючий директор EchoStar Global Australia. “Наша команда разом із Astro Digital уже розпочала інтеграцію наших австралійських операцій, щоб вивести на ринок справді глобальне рішення з постійною та надійною продуктивністю мережі.”

Компанія також керує мережею MSS у Європі – через свою дочірню компанію EchoStar Mobile Ltd – за допомогою геостаціонарного супутника EchoStar XXI, який працюватиме з новим сузір’ям LEO.

Супутник IoT

Інші конкуренти в цій галузі включають Astrocast – яка на початку 2022 року випустила свою двонаправлену супутникову послугу IoT у комерційну реалізацію, спрямовану на підключення пристроїв IoT у всьому світі для використання поза межами наземних мереж стільникового зв’язку – і Wyld Networks, яка в грудні 2022 року запустила супутниковий IoT-сервіс, що дає змогу розгортати додатки на основі акумуляторів у віддалених місцях без наземного підключення.

Крім того, OQ Technology, супутниковий оператор IOT на основі 5G, нещодавно Раунд фінансування серії А на суму 13 мільйонів євро, який очолив Wa'ed Ventures, підрозділ венчурного капіталу саудівської нафтогазової компанії Aramco.

Див. також:

 < /p>

 

Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я