Semtech укладає угоду про співпрацю з Lion Point Capital, LP

0
216

Semtech Corporation, постачальник високопродуктивних напівпровідників, систем Інтернету речей і послуг хмарного підключення, сьогодні оголосила, що уклала угоду про співпрацю з Lion Point Capital, LP, інвестиційною компанією та одним із найбільших акціонерів Компанії, з вигідними володіння приблизно 4% звичайних акцій Semtech.

Згідно з умовами Угоди про співпрацю, Semtech і Lion Point домовляться між собою про призначення двох незалежних директорів до Ради директорів Semtech («Рада»), які зрештою будуть обрані Lion Point після отримання думки Semtech. Нові директори будуть призначені протягом 30 днів після укладення Угоди про співпрацю, після чого Рада буде розширена з 10 до 12 директорів. Два нових незалежних директора та вісім діючих директорів Semtech балотуватимуться до Ради на щорічних зборах акціонерів Компанії у 2023 році («Щорічні збори 2023»), які ще не заплановано. Крім того, Компанія розпочне пошук і погодиться з Lion Point щодо призначення двох додаткових незалежних директорів, які остаточно будуть обрані Компанією після отримання думки Lion Point. Якщо одного або обох із цих директорів буде обрано до щорічних зборів у 2023 році, вони також балотуватимуться на цих зборах.

«Ми задоволені конструктивним діалогом, який ми мали з Lion Point, і ми з нетерпінням чекаємо незабаром привітати двох нових незалежних директорів до нашої ради», — сказав Рокелл Н. Ханкін, голова ради директорів Semtech. «Наша рада, до складу якої входить широкий спектр навичок і досвіду, а також досвід роботи з напівпровідниками, регулярно оцінює можливості для оновлення та з нетерпінням чекає на те, щоб скористатися новими перспективами для просування нашого бізнесу вперед. Як завжди, Semtech залишається зосередженим на виконанні нашої стратегії, оскільки ми продовжуємо будувати нашу видатну платформу для інновацій та прибуткового зростання».

«Semtech є провідною франшизою напівпровідників і бездротового зв’язку зі значним потенціалом зростання, який, на нашу думку, можна розкрити», — сказав Крістіано Аморузо, партнер Lion Point Capital. «Завдяки цій угоді ми віримо, що Рада директорів буде посилена новими, висококваліфікованими незалежними директорами, які допоможуть позиціонувати Компанію для довгострокового успіху. Ми цінуємо конструктивне партнерство з Радою та керівництвом, і ми погоджуємося на нашу мету створити цінність для всіх акціонерів Semtech».

Згідно з Угодою про співпрацю, Lion Point погодилася на звичайну зупинку, голосування, та інші положення. Повний текст Угоди про співпрацю між Semtech і Lion Point буде подано за формою 8-K до Комісії з цінних паперів і бірж США.

J.P. Morgan Securities LLC виступає ексклюзивним фінансовим консультантом Semtech і Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom LLP є юридичним радником Semtech. Olshan Frome Wolosky LLP є юридичним радником Lion Point.

Источник: electronicproducts.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я