Нові ресурси для аплікантів CHIPS

0
210

Сьогодні Міністерство торгівлі публікує інструкції, посібники та інші ресурси для першої можливості фінансування CHIPS для Америки для виготовлення передових напівпровідників, поточного покоління, зрілих вузлів і серверних компонентів. засоби. Крім того, Департамент опублікував на сайті CHIPS.gov матеріали перед поданням заявки для всіх заявників і повні матеріали для заявок, які шукають стимули для передових установ.

Надійний процес подання заявок Департаменту допоможе забезпечити фінансування проектів, які сприяють економічній і національній безпеці США, одночасно зберігаючи ресурси платників податків. Департамент просить заявників подавати детальні заявки, щоб мати всю необхідну інформацію для оцінки заявок і планування нагород у всій екосистемі напівпровідників. Це включатиме фінансові моделі, які допоможуть Департаменту оцінити комерційну життєздатність і фінансову міцність проектів і переконатися, що заявка наголошує на важливих програмних пріоритетах, таких як активація капіталу третьої сторони та зобов’язання клієнтів.

Прочитайте нижче, як ці ресурси допоможуть заявникам.

Матеріали для підготовки до подання заявки

Сьогодні Департамент публікує інструкції та матеріали перед поданням заявки для своєї першої можливості фінансування, яка є необов’язковим компонентом процесу подачі заявки. Додаткова попередня заявка відкривається 31 березня для заявників, які шукають кошти для передових потужностей, і 1 травня для заявників, які шукають кошти для поточних генерацій, зрілих вузлів і серверних виробничих потужностей. Кандидати повинні подати заяву про зацікавленість принаймні за 21 день до подання попередньої або повної заявки.

Департамент наполегливо заохочує заявників розглянути можливість подання попередньої заявки, оскільки це надає ранню можливість для активного діалогу між Офіс програми CHIPS та потенційні заявники, щоб переконатися, що запропоновані проекти відповідають вимогам програми та відповідають пріоритетам програми.

Усі матеріали та інструкції для попередньої подачі заявки тепер доступні на сайті CHIPS.gov, а доступ до попередньої заявки можна отримати через портал CHIPS.gov. Матеріали були створені Офісом програми CHIPS, до складу якого входять співробітники з глибоким розумінням фінансового аналізу та структурування.

Існує два додаткові ключові ресурси, які допоможуть заявникам виконати попередню додаток:

Офіційний документ: фінансова модель перед поданням заявки

По-перше, Департамент випускає білу книгу про фінансове моделювання проекту, яка слугує інструкцією для потенційних заявників, які готуються подати попередню заявку. Офіційний документ — це покроковий ресурс для побудови прикладу фінансової моделі на основі Excel.

Приклад: зразок фінансової моделі перед поданням заявки

По-друге, Департамент ділиться зразком інструменту фінансової моделі на основі Excel у поєднанні з наведеним вище документом для потенційних заявників, які готуються подати попередню заявку. Робочий зошит служить прикладом і/або шаблоном для заповнення вимоги «Підсумок фінансів для кожного проекту» попередньої заявки. Модель призначена як ілюстративний приклад і не є обов’язковим шаблоном.

Керівні принципи повної фінансової моделі програми

Департамент почне приймати заявки 31 березня для передових засобів і 26 червня для поточного покоління, зрілих вузлів і серверних засобів. Для потенційних заявників, які готуються подати повну заявку, цей документ служить набором керівних принципів щодо структури фінансової моделі, рівня деталізації, показників і аналізу сценаріїв, пов’язаних з проектами, включеними в заявку. Принципи були написані Офісом програми CHIPS, щоб надати додаткові деталі та вказівки, окрім тих, що описані у можливості фінансування, і надати додаткову інформацію про потенційні програми.

Посібник із розвитку робочої сили

Міністерство торгівлі та Офіс програми CHIPS зобов’язуються гарантувати, що потенційні заявники мають чітке розуміння положень щодо робочої сили, включених до заявки на фінансування. Посібник із розвитку робочої сили покликаний допомогти заявникам цілісно подумати про те, що потрібно для задоволення їхніх потреб у робочій силі, і підвищити ймовірність успіху цих проектів.

Щоб розробити цей посібник, наша робоча сила консультувалася з промисловістю, програмами навчання робочої сили, вищими навчальними закладами, коледжами, профспілками, іншими державними установами тощо. Посібник також спирається на найкращі докази досліджень щодо того, що працює для розвитку потужних кадрів.

Посібник із робочої сили складається з п’яти основних компонентів:

  • Партнерства: < /strong>Інформація та практичні приклади щодо того, як заявники можуть співпрацювати з іншими установами та програмами, щоб створити потужну робочу силу.
  • План кадрового забезпечення підприємства:Додаткова інформація про розвиток інвестицій і зобов’язань щодо створення хороших робочих місць для експлуатації та підтримки об’єктів.
  • План будівельної робочої сили: додаткова інформація про наймання та утримання робочої сили для успішного своєчасного будівництва об’єктів.
  • План догляду за дітьми: додаткова інформація, яка допоможе заявникам вибрати моделі та методи надання доступу до недорогого, якісного, надійного та доступного догляду за дітьми для працівників, які будуватимуть і керуватимуть приміщення.
  • Вказівки щодо подання успішних планів: Докладніше про те, як Департамент розглядатиме та оцінюватиме плани кадрових ресурсів, допомагаючи заявникам подавати найвагоміші плани.

Екологічна анкета

Департамент також випускає екологічну анкету, яку необхідно подати як частину додаткового процесу попередньої заявки та необхідну для повної заявки. Заохочується подавати заявки заздалегідь, оскільки відповіді на анкету дозволять Департаменту оцінити ймовірний рівень перевірки відповідно до Закону про національну екологічну політику (NEPA) на ранніх стадіях процесу. Департамент прагне проводити перевірки NEPA настільки ефективно та швидко, наскільки це практично можливо, а також підтримує потенційних заявників, коли вони орієнтуються у вимогах екологічних дозволів. Департамент працюватиме з потенційними заявниками, щойно буде отримана Екологічна анкета, щоб отримати доступ і розробити дані, необхідні для перегляду NEPA та отримання необхідних екологічних дозволів.

Майбутні вебінари

Найближчими тижнями CHIPS для Америки також проведе серію публічних вебінарів щодо матеріалів і ресурсів, опублікованих сьогодні. Вебінари дадуть заявникам і зацікавленим сторонам можливість поставити запитання та включатимуть глибоке занурення в Посібник з розвитку робочої сили, Екологічний опитувальник, попередню заявку, фінансове моделювання тощо.

Зареєструйтеся на майбутні вебінари на веб-сайті CHIPS.gov.

Міністер Раймондо в дорозі

Цього тижня президент Байден відвідає завод з виробництва напівпровідників у Північній Кароліні щоб розпочати загальноадміністративний тур «Інвестування в Америку», щоб підкреслити, як його економічний план, включаючи CHIPS і Закон про науку, впливає на громади по всій країні. У рамках туру секретар Раймондо також відвідає виробників волоконно-оптичних кабелів у Північній Кароліні, які надають високомовний Інтернет для компаній і сімей. Представники адміністрації відвідають понад 20 штатів протягом наступних двох тижнів, і до них приєднаються члени Конгресу, які відіграють важливу роль у прийнятті законопроектів про інвестування в Америку.

Докладніше

Відвідайте CHIPS.gov, щоб дізнатися більше про CHIPS для Америки. Веб-сайт містить багато корисних ресурсів, зокрема вебінари, інформацію про можливості фінансування та стратегії впровадження, оновлення науково-дослідних робіт тощо. Якщо у вас є запитання, зв’яжіться з AskCHIPS@chips.gov.

Источник: electronicproducts.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я