Mouser додає серію Gecko для надійної енергоефективності

0
284

Однокристальні процесори Silicon Labs EFR32BG22 підтримують Bluetooth Підключення 5.2, включаючи Bluetooth Mesh, Bluetooth Low Energy і пеленгацію з точністю до метра. За словами компанії, вони подовжують термін служби батареї типу «таблетка» до 10 років для економії енергії в споживчих, комерційних і промислових додатках IoT. Вони базуються на ядрі Arm Cortex-M33 і забезпечують низьку потужність передачі та прийому.

Пристрої EFR32MG22 — це невеликі системи на системі кристала з низьким енергоспоживанням, оптимізовані для програм Zigbee Green Power. Вони поєднують ядро ​​Arm Cortex-M33 з частотою 76,8 МГц і радіостанцію 2,4 ГГц і можуть підтримувати кілька протоколів IoT. Їх можна використовувати в пристроях Zigbee, що живляться від батарейок типу «таблетка» або джерел збору енергії, наприклад, датчиків розумного дому, елементів керування освітленням, будівельної та промислової автоматизації.

СоК EFR32FG22 поєднує в собі 38,4 МГц Arm Cortex- Процесор M33 і радіо 2,4 ГГц з чутливістю прийому -106,4 дБм. Розроблені для невеликих і компактних застосувань, таких як електронні етикетки на полицях, датчики промислової автоматизації, засоби безпеки будівель і спеціальні модулі для комерційного освітлення, однокристальні пристрої підтримуються набором програмних засобів і стеків.

Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я