Формовані силові модулі SiC для бортових зарядних пристроїв транспортних засобів

0
283

“Наші модулі використовують «Нова технологія SiC для мінімізації втрат і загального об’єму системи, дозволяючи розробникам досягати цілей щодо ефективності зарядки та простору», — заявив генеральний менеджер Onsemi Фабіо Некко. “Приймаючи попередньо налаштований модульний формат, дизайнери можуть конфігурувати свої проекти швидше, з меншим ризиком при проектуванні.”

Робота з переходами до 175°C.

  • NVXK2TR40WXT — це Н-міст 1,2 кВ 40 мОм, 27 А Н-міст
  • NVXK2TR80WDT — це Н-міст 1,2 кВ 80 мОм 18 А
  • NVXK2KR80WDT (зображено< /strong>) — це 1,2 кВ, 80 мОм, 18 A одиночний МОП-транзистор із шістьма діодами для випрямлячів Vienna. акумулятори високої напруги, тоді як версія Vienna rectifier спрямована на етап корекції коефіцієнта потужності бортових зарядних пристроїв. “Найближчим часом з’являться шестикомпонентні модулі та модулі з повним мостом, щоб завершити портфоліо бортових зарядних пристроїв SiC,” згідно з компанією.

    Упаковка дворядна, охолоджується зверху та має серійні номери для відстеження. Він також не містить Pb і відповідає вимогам ROHS і UL94V-0.

    “Шляхи витоку та зазори відповідають стандартам IEC 60664-1 і IEC 60950-1,” сказав Он. “Крім того, модулі відповідають стандартам AEC-Q101 і AQG 324 для використання в автомобілях.”

    Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я