Mouser надає багату графіку на мобільні пристрої з процесорами NXP

0
348

Ці процесори базуються на Arm Cortex- Ядра A7 і Cortex-M4 з окремими ізольованими доменами та графічним процесором 2D і 3D. ОС Linux може працювати на Cortex-A7, а операційна система реального часу, як-от FreeRTOS, може працювати на ядрі Cortex-M4.

Процесори мають 32 Кбайт кеш-пам’яті команд L1, 32 Кбайт L1 кеш-пам'ять даних і 256 Кбайт кеша L2. Є також sram 512kbyte. Процесори підтримують до 32-розрядних інтерфейсів пам’яті LPDDR2/LPDDR3, інтерфейси GPIO, I2C, SPI, UART і USB. У режимі глибокого сну енергоспоживання становить 50 мкВт в оптимізованих конфігураціях, повідомляє дистриб’ютор. Зворотне та пряме зміщення транзисторів забезпечує низький витік і масштабованість робочої напруги.

Постачальник також пропонує плату системи на модулі (som), яка підключається до відповідної основної плати. Набір призначений для підтримки розробників із запуском і зміною конфігурації дисплеїв інтерфейсу мобільного процесора (mipi). Сом забезпечує 1 Гбайт пам’яті LPDDR3, 8 Мбайт флеш-пам’яті quad SPI, роз’єм для карти пам’яті micro SD 3.0, з’єднання Wi-Fi та Bluetooth, USB 2.0 на ходу (otg) із роз’ємом типу C та керування живленням NXP PF1550. IC. Основна плата містить аудіокодек, роз’єм HDMI, кілька датчиків і повний роз’єм для карти SD/MMC 3.0. У набір також входить завантажувальна SD-карта з попередньо встановленою ОС Linux. Компанія також зберігає NXP для подальших проектів розвитку та оцінки.

 

 

 

 

 

 

 

 

Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я