Спонсорований вміст: «Віртуальний круглий стіл» на тему MCU для програм IoT

0
325

Тим не менше, нещодавно ми попросили менеджерів і віце-президентів із ряду постачальників мікроконтролерів зробити саме це – запропонувати «фільтр» вибору сімейств пристроїв, які є ключовими для ринку підключених вбудованих систем, або IoT, як виправдання для важкого вибору. Ось деякі з відповідей:

У Cypress SemiconductorДжек Огава, старший директор з маркетингу бізнес-підрозділу мікроконтролерів, не вагаючись, згадує останнє покоління лінійки PSoC компанії, PSoC6. Ці частини містять як програмовані процесорні ядра, так і програмовану логіку та аналогові функції, щоб максимізувати вбудовану систему на мікросхемі. Джек каже: «Наше останнє сімейство MCU — це PSoC 6, побудоване на архітектурі, оптимізованій для Інтернету речей (IoT). Наші будинки, міста та життєво важливі служби стають розумнішими, вимагаючи підключення, підвищеної обробки та захисту даних під час роботи від батарей. PSoC 6 MCU задовольняє ці потреби, пропонуючи наднизьку енергоспоживання, двоядерну архітектуру з апаратною безпекою». Їх унікальність, продовжує він, відповідає тому факту, що «майже всі вбудовані системи є змішаними сигналами; вони мають як цифрові, так і аналогові компоненти. PSoC MCU мають довгу історію лідерства в галузі рішень зі змішаними сигналами, пропонуючи конфігуровані, прості у використанні цифрові та аналогові периферійні пристрої та мікроконтролер в одному пристрої. Особливою особливістю є наша технологія CapSense, яка широко вважається найнадійнішим і найефективнішим ємнісним датчиком».

Тим часом у Renesas, директор із широкомасштабних рішень Енді Гардінг не втримався від відповіді «гордий батько»! – він каже: «Відверто кажучи, усі вони важливі з різних причин. Ми прагнемо надати клієнтам вибір із [з] низьким споживанням енергії, високою продуктивністю, інтеграцією, процесорами та платформами… [на основі] технологічного процесу, який забезпечує видатну продуктивність і високу інтеграцію [і] особливо нашу флеш-пам’ять із нульовим станом очікування, яка має неймовірна історія надійності & збереження даних. Але це виходить за рамки кремнію… Розробляючи стратегію наступного покоління MCU, [ми] знали, що ринок буде шукати рішення з ядром ARM, але розміщення ядра ARM зробить нас ще одним постачальником «я теж» у вже переповненому місці. ринку. Ми виявили, що нам потрібно думати не тільки про кремнієвий пристрій, але й завершити платформи, які відрізнятимуться скороченням циклів проектування, спрощенням початку проектування та підвищенням загальної вартості володіння».

Хардінг додає: «Більшість відмінностей полягає в периферійних пристроях… ми можемо інтегрувати більше пам’яті, ніж потрібно більшості клієнтів, і працювати на повній швидкості без очікування. А наші 32-розрядні мікроконтролери працюють на тактовій частоті 240 МГц із високоефективними інструкціями».

Для Silicon Labs оголошено особливий фокус на ринку бездротових мікроконтролерів., Ойвінд Ло (старший менеджер зі стратегічного маркетингу) і Том Паннелл (старший директор з маркетингу) називають цю технологічну гарячу точку тією, «де ми можемо зробити найбільший вплив і задовольнити потреби клієнтів. Ми пропонуємо програмне забезпечення (бездротовий стек), а також апаратне забезпечення. Насправді ми пройшли шлях від компанії, орієнтованої на чіпи, до вертикально орієнтованої компанії, що постачає мікросхеми, програмне забезпечення та інструменти. Це дозволяє нам виявляти більше цінності в мікросхемах».

«Ми вважаємо, що аутсорсинг стека програмного забезпечення третім особам є рецептом катастрофи. Нам не подобається відсутність ясності, якщо є помилка/проблема, оскільки зазвичай неможливо розібрати різницю між апаратним і програмним забезпеченням. Цінність справді полягає у взаємозв’язку програмного та апаратного забезпечення».

«Інструменти також дуже важливі: світ не ідеальний. Якщо клієнт хоче розгорнути 200 вузлів сітки, він повинен мати інструменти, які показуватимуть йому, як працює/формується сітка. Їм потрібні інструменти, які дають їм зрозуміти на рівні пакетів. Наш енергетичний профайлер є ще одним ключовим продуктом. Цей інструмент може показати, який біт коду спричинив сплеск енергії». Ще однією відмінною рисою команда Silicon Labs додає: «…надійна робота; деякі з наших деталей мають надійно працювати при температурах до 125C».

«Загалом, якщо вас не хвилює низька потужність, все просто. Низька потужність робить все набагато складнішим».

Для NXP, старший віце-президент і генеральний директор відділу мікроконтролерів Джефф Ліз без вагань висунув номінацію «Процесори i.MX і Layerscape. Обидва базуються на ARM і доповнюють один одного. Layerscape розроблений для високоякісної обробки даних і комунікацій. i.MX охоплює широкий ринок, споживчий, автомобільний тощо. На нижчому рівні у нас є Kinetis, який також базується на ARM. Він більш вертикальний, забезпечуючи підключення для таких програм, як IoT. 15 років тому це був перший флеш-мікроконтролер ARM 32, а зараз їх величезна різноманітність».

Ліс стверджує, що це зв’язок із зародженням технологій, які зараз лежать в основі IoT; «Ми випустили перші 32-розрядні флеш-мікросхеми ARM. Перший пов’язаний із підключенням до Інтернету – він був розроблений для обслуговування нових дротових з’єднань, надаючи модем 56K…[і тепер має потужність у] вищій продуктивності спектру… такі програми, як перетворення енергії, керування двигуном і бездротове підключення».

«За останні п'ять років ми багато зосередилися на програмному забезпеченні. Сьогодні йдеться не про надання широких можливостей, як-от Android, важливо надавати рішення на прикладному рівні продукту. Сьогодні багато проблем у розробці пов’язані з програмним забезпеченням, і це відображає той факт, що половина нашої команди інженерів – інженери програмного забезпечення».

Лоран Вера, директор з маркетингу EMEA (Європа, Близький Схід, Африка) STMicroelectronicsвирішує виділити: «Сімейство 32-розрядних мікроконтролерів Flash STM32 на основі процесорного ядра Arm Cortex-M. З 11 серіями пристроїв він працює з повною гамою дуже високої продуктивності, можливостей у реальному часі, цифрової обробки сигналу та роботи з низьким енергоспоживанням і низькою напругою, зберігаючи повну інтеграцію та легкість розробки. Великий асортимент пристроїв STM32 супроводжується широкою екосистемою інструментів і програмного забезпечення».

«Десять років тому, коли ми представили наш перший STM32 на основі ядра Arm Cortex-M3, ми зрозуміли, що цінність мікроконтролера полягає не в самому ядрі, а в усьому навколо нього. Вибір партнера, який міг би допомогти нам створити стандарт для мікроконтролерів, був критично важливим, і саме це ми зробили в нашому партнерстві з Arm. STM32 — це більше, ніж ядро. Він складається з унікального IP-адреси ST — аналоговий або цифровий — щоб обслуговувати багато різних ринків».

«Кожний дизайнерський проект має різні вимоги щодо балансу між вартістю, інтеграцією, продуктивністю та потужністю, і ми допомагаємо нашим клієнтам оптимізувати їхні проекти для їхніх конкретних цілей із понад 750 деталями STM32. кількість в 11 різних серіях: від пристроїв із наднизьким енергоспоживанням, що знаходяться на вершині тестів низької потужності EEMBC або близько до неї, до надвисокопродуктивних мікроконтролерів, що знаходяться на вершині тестів продуктивності EEMBC або близько до неї».

Ренесас' Енді Гардінг, мабуть, говорить за багатьох, коли робить висновок: «Навколо IoT багато шуму. Нам потрібно запитати, що ми насправді маємо на увазі. [Взяти] побутову техніку; тепер деякі з них підключені до Інтернету. Тоді чи будемо ми називати це бізнесом Інтернету речей? Якщо ми приймемо такий підхід, то майже кожен ринок є ринком Інтернету речей. Я віддаю перевагу думати про IoT у контексті нових бізнес-моделей, що створюються завдяки Інтернету та створюють нові можливості для бізнесу».

Зміст: Farnell, компанія Avnet

Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я