Не всі жести рук автомобілістів ображають

0
239

Є багато варіантів налаштування різноманітних функцій комфорту та зручності в транспортний засіб, але маніпулювання кнопками, ручками та особливо сенсорними екранами вимагає від водіїв відводити очі. Розпізнавання жестів дає змогу одним рухом руки надати водіям новий спосіб керування кліматом у салоні, освітленням, вікнами та інформаційно-розважальними системами.

Багато автомобільних датчиків у салоні базуються на часу польоту або камери, і вони не мають ні інтелекту, ні здатності обслуговувати кілька програм. Уявіть собі, якби ті самі пристрої, що використовуються для управління жестами, могли також виявляти рух дитини, залишеної в автомобілі, або попереджати власників автомобіля, коли зловмисники намагаються проникнути, навіть коли автомобіль вимкнено. Замість кількох датчиків один багатофункціональний датчик можна використовувати в різних режимах для вирішення цих сценаріїв.

Керування жестами та датчики в салоні

Радар міліметрового хвилі (mmWave). технологія дозволяє системам виявляти кілька жестів, таких як свайп (зліва направо, справа наліво, вгору вниз, вниз вгору) без використання контактних кнопок або ручок. У випадку AWR6843AOP антени на упаковці (AOP) mmWave датчики виявлення жестів можливе навіть через матеріали. Компактний форм-фактор дає змогу розміщувати їх у різних положеннях автомобіля, наприклад на верхній консолі чи на панелі приладів.

Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я