Open Cosmos запускає супутник спостереження за Землею для Open Constellation

0
290

Наносупутник 6U – який відстежуватиме зміни погоди та навколишнього середовища, а також стале використання природних ресурсів – був розгорнутий на сонячно-синхронну орбіту за допомогою розгортача EXOpod Nova, запущеного як частина Transporter-6 компанії SpaceX.

Open Cosmos уклав контракт з Institut d’Estudis Espacials de Catalunya (IEEC) у 2021 році на створення першого супутника спостереження Землі в рамках своєї стратегії розвитку космічного сектора NewSpace.

На борту є оптичний корисний вантаж. і вдосконалену вбудовану обробку, яка дозволить робити знімки в будь-якій точці світу з його сонячної синхронної полярної орбіти.

Наразі компанія вводить супутник в експлуатацію:

< p lang="en" dir="ltr">???? УСПІХ ????

Після успішного запуску з , успішного розгортання з розгортача ми встановили перший контакт із нашим супутником учора ввечері. Телеметрія номінальна, зараз ми йдемо до введення супутника в експлуатацію.

— Open Cosmos (@Open_Cosmos)

«Ми раді запустити MENUT», — Алейкс Мегіас, віце-президент з операцій у Open Cosmos.

«Проект дозволить національним і регіональним урядам, а також організаціям отримати доступ до глибоких і практичних даних з космосу з революційної моделі спільної космічної інфраструктури. Це було б неможливо без партнерів, які поділяють нашу місію зробити космічні дані та інфраструктуру доступнішими, і було чудово тісно співпрацювати з Exolaunch, щоб запустити MENUT».

Сьогодні ми запускаємо супутник для моніторингу кліматичних надзвичайних ситуацій і сталого використання природних ресурсів у рамках . ????
Ви можете побачити це в прямому ефірі тут о 14:56 UTC:

— Рафаель Хорда Сікієр (@RafelJorda)

Запуск став шостою спеціалізованою спільною місією SpaceX і першою в 2023 році. Зокрема, це був Falcon 9, запущений зі станції космічних сил на мисі Канаверал у Флориді у вівторок.

Загалом на польоті було 114 корисних навантажень, у тому числі CubeSats, мікросати, пікосати та орбітальні транспортні засоби.

Супутник MENUT стане частиною Open Constellation Open Cosmos, яку компанія повернула у вересні 2022 року. Проект, який описується як спільна супутникова інфраструктура, створюватиме та керуватиме Open Cosmos з метою надання даних. для вирішення проблем, пов’язаних зі зміною клімату. По суті, організації, які додають супутники до групи, отримують доступ до ширших даних.

Пізніше цього місяця на борту запланованого першого європейського запуску супутників – незабаром має вилетіти з Корнуолла – буде дослідницький супутник від RHEA Group, який також був побудований в Оксфордширі Open Cosmos.

Барселона

Ще в жовтні компанія &#8211 ; який також має офіси в Порту – нові потужності в Барселоні, куди планується інвестувати – разом з GPAINNOVA – у найсучасніших лабораторіях для виробництва супутників.

“Космічна галузь переживає повну революцію, і ми сподіваємося, що інвестиції, які Open Cosmos робить у Барселоні, каталізують зростання всієї екосистеми за допомогою амбітних проектів тракторів, які сприятимуть розвитку всієї існуючої промислової та технологічної структури,” сказав Рафель Хорда, засновник компанії.

Заснована в Барселоні в 2013 році, GPAINNOVA – спеціалізується на машинах для обробки поверхні металу – включає групу компаній і брендів, включаючи Steros GPA Innovative, DLyte, POWER INNOTECH і GPASEABOTS.

На зображенні вище модель супутника Menut разом із Рафелем Жорда, генеральним директором Open Cosmos, і Пау Сарсанедасом, генеральним директором GPAINNOVA.

Див. також:

Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я