Qualcomm поміщає функції кабіни та ADAS на одному чіпі

0
221

Flex SoC забезпечує апаратну архітектуру для підтримки ізоляції , відсутність перешкод і якість обслуговування (QoS) для певних функцій ADAS і оснащений спеціальним острівцем безпеки рівня D (ASIL-D).

Чіп попередньо інтегрує програмна платформа, яка підтримує роботу з декількома операційними системами одночасно, активацію гіпервізора з ізольованими віртуальними машинами та операційну систему (ОС) реального часу з архітектурою відкритої автомобільної системи (AUTOSAR), щоб відповідати вимогам до змішаного критичного навантаження для систем безпеки допомоги водієві, цифрових реконфігуровані кластери, інформаційно-розважальні системи, системи моніторингу водія (DMS) і системи допомоги при паркуванні.

пристрій має стек Snapdragon Ride Vision, який забезпечує функціональність ADAS за допомогою передньої камери для відповідності нормативним вимогам, а також мультимодальні датчики (кілька камер, радари, лідари та карти) для покращеного сприйняття, що створює модель навколишнього середовища навколо транспортного засобу, що подається в транспортний засіб. алгоритми керування.

Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я