Penn State та onsemi підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо стимулювання досліджень карбіду кремнію в Сполучених Штатах

0
256

onsemi та Penn State оголосили про підписання меморандуму про взаєморозуміння (MOU) щодо стратегічної співпраці вартістю 8 мільйонів доларів США, яка включає створення Onsemi Silicon Carbide Crystal Center (SiC3) у Penn State Materials Research Інститут (МРТ). onsemi фінансуватиме SiC3 800 тис. доларів США на рік протягом наступних 10 років.

Карбід кремнію (SiC) життєво важливий для забезпечення ефективності електромобілів (EV), зарядки електромобілів та енергетичної інфраструктури, а також сприяє декарбонізації світової економіки. Наприкінці 1990-х і на початку 2000-х наукові дослідження SiC досягли значного прогресу, але з тих пір у США зменшилися. Ця угода поверне дослідження кристалів SiC в Америці на карту.

На додаток до проведення досліджень SiC на SiC3, Penn State та onsemi підвищуватимуть обізнаність про зростаючий попит на технічні вакансії в напівпровідниковій промисловості. Це частина їхніх зусиль щодо збільшення частки виробництва напівпровідників у США. Вони також будуть партнерами в ініціативах з розвитку робочої сили, таких як програми стажування та співпраці, і включатимуть дослідження SiC та кристалів з широкою забороненою зоною в навчальну програму штату Пенсільванія. Співпраця з Penn State є частиною зобов’язань onsemi просувати освіту STEAM (наука, технології, інженерія, мистецтво та математика), починаючи від допомоги студентам K-12 у незадовільних громадах і закінчуючи співпрацею університетів, яка підтримує розвиток робочої сили сьогодні та майбутнє.

Лора Вайс, старший віце-президент із досліджень штату Пенсільванія, зазначила, що співпраця штату Пенсільванія та онсемі є ідеальним поєднанням, враховуючи сильні сторони кожної організації.

«Onsemi є перевіреним інноватором, який надає повний портфель інтелектуальних технологій живлення та зондування, щоб забезпечити та прискорити стійкі рішення на багатьох ринках», — сказав Вайс. «У той же час, згідно з рейтингом витрат на дослідження Національного наукового фонду, штат Пенсильванія займає перше місце в матеріалознавстві та друге в матеріалознавстві. У нас є нанофабрики світового рівня та обладнання для визначення характеристик, які підтримують дослідження тонких плівок, карбіду кремнію та інших матеріалів, що використовуються в напівпровідниках та інших технологіях. Ці взаємодоповнюючі можливості між onsemi та Penn State матимуть сильний вплив на дослідження та розробки, економічне зростання та розвиток робочої сили».

Можливості штату Пенсільванія роблять їх ідеальним академічним партнером для onsemi у просуванні передових технологій у вирощуванні кристалів кремнію.

«У штату Пенсільванія є унікальні можливості для швидкого створення дослідницької програми вирощування кристалів карбіду кремнію», — сказав Павел. Фройндліх, головний технічний директор, Power Solutions Group, onsemi. «Університет пропонує широкий спектр можливостей, заснований на поточних дослідженнях матеріалів, можливостях обробки пластин на своєму заводі з виробництва нанофабрик і комплексному наборі метрологічного обладнання світового класу».

Відносини розвивалися протягом періоду належної обачності, під час якого стало зрозуміло, що їхні спільні зусилля дозволять Penn State та onsemi стати лідерами в дослідженнях SiC.

«Протягом наступного десятиліття ця співпраця дозволить Penn State стати провідним національним ресурсом для науки про напівпровідникові кристали та розвитку робочої сили», – сказав Джастін Шварц, виконавчий віце-президент і проректор штату Пенсільванія. «Це було б неможливо без зусиль із налагодження стосунків Прії Бабу, старшого директора з корпоративної та промислової взаємодії, і технічного досвіду Джошуа Робінсона, професора матеріалознавства та інженерії, а також їхніх колег з onsemi».

Скотт Аллен, віце-президент відділу зв’язків з університетами, onsemi, додав, що «розширення навчального плану штату Пенсільванія, щоб запропонувати спеціальні курси з SiC і технології широкосмугового розриву, відіграватиме ключову роль у досягненні стратегічних цілей onsemi щодо розвитку робочої сили та допоможе досягти Цілі американської напівпровідникової робочої сили, викладені в нещодавно підписаному Законі про CHIPS і науку».

Источник: electronicproducts.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я