Массачусетс запускає портал для компаній, які шукають фінансування згідно з Федеральним законом CHIPS

0
259

Center for Advanced Manufacturing at MassTech (CAM) запустив новий онлайн-портал, який створює єдиний «цифровий вхідний дверь» для компаній Массачусетсу, які готують пропозиції до федерального закону CHIPS, великої федеральної ініціативи вартістю 50 мільярдів доларів, спрямованої на «зміцнити та відновити позиції США в дослідженнях, розробці та виробництві напівпровідників».

Деякі можливості федерального фінансування відповідно до Закону про CHIPS, як-от Повідомлення про можливість фінансування комерційних заводів, запущене наприкінці лютого, вимагають від заявників визначити державні чи місцеві стимули в заявці компанії на федеральний грант. CAM у партнерстві з Виконавчим офісом економічного розвитку, Массачусетським офісом розвитку бізнесу (MOBD) та численними іншими державними агенціями запустили новий портал, щоб спростити процес для організацій, що базуються в Массачусетсі, для визначення, взаємодії та доступу до державного фінансування програми, допомагаючи їм розробити повну заявку з додаванням листа від штату, який відображає його пропозицію надати відповідну компенсацію для запропонованого проекту.

«Компанії штату Массачусетс мають хороші можливості, щоб подати заявку та виграти ці програми. CHIPS доларів», сказала Керолін Кірк, виконавчий директор MassTech Collaborative, головної організації Center for Advanced Manufacturing. «Онлайн-форма прийому надає компаніям пришвидшений спосіб подати запит на підтримку від штату та отримати відповідь, яка відповідає термінам федеральних термінів подання заявок».

«Завдяки CHIPS ми маємо дивовижну можливість розширити ключові дослідження та розробки та навчання робочої сили в нашому штаті щодо напівпровідників і мікроелектроніки, допомагаючи розробляти продукти, які мають вирішальне значення для нашої цифрової економіки та безпеки нашої країни», сказала Крістін. Нолан, директор Центру передового виробництва в MassTech. «Протягом років Массачусетс запустив численні державні програми, які пропонують кошти, які можна порівняти з федеральними інвестиціями, включно з нашими грантами Інноваційної ініціативи масового виробництва, які підтримали понад 80 інноваційних проектів по всьому штату. Ми прагнемо зв’язатися з компаніями штату Массачусетс, щоб поговорити з ними про їхню пропозицію CHIPS і визначити, які державні програми можуть мати сенс для їхньої пропозиції». лист, що демонструє пропозицію заохочення(ів) під час подання заявки, яке може включати непередбачені витрати, але непередбачені обставини мають бути очищені, а заохочення надані до моменту федерального нагородження.

новий портал включає список програм, зокрема:

Програма Провідне агентство/офіс < /th>
Капітальні інвестиції для ініціатив CHIPSМас. Technology Collaborative (MassTech)
ЕнергозбереженняМассачусетський центр чистої енергії (CEC)
ФінансуванняМасовий розвиток
Податкові пільги для виробництваМас. Департамент доходів (DOR)
Грант на інфраструктуру MassWorksВиконавчий офіс економічного розвитку (EOED)
Податкові пільги для створення робочих місцьМас. Офіс розвитку бізнесу (MOBD)

& Програма заохочення економічного розвитку (EDIP)

Навчання робочої сили/навчання з техніки безпекиВиконавче управління праці та праці; Розвиток робочої сили

Після подання форми заявки керівники державних виробничих підрозділів розглядають подання та зв’язуються з компаніями, щоб обговорити їхні запити та представити відповідне державне агентство або агентства, які керують охопленими державними програмами стимулювання, а відповідні агентства надають вказівки щодо доступу до визначеної програми .

Також у рамках CHIPS Массачусетський центр передового виробництва та понад 85 організацій з усього Північного Сходу подали пропозицію федеральному уряду про створення Північно-Східної Мікроелектронної Коаліції, регіонального центру, який сприятиме розвитку мікроелектронних потреб Міністерства оборони США ( Міністерство оборони), зусилля, спрямовані на створення нових робочих місць, можливості навчання робочої сили та інвестиції в передовий виробничий і технологічний сектори регіону. Коаліція подала пропозицію до програми Microelectronics Commons Міністерства оборони, яка фінансується Законом про CHIPS і науку від 2022 року, який спрямований на розміщення виробництва мікроелектроніки та напівпровідникових технологій на суші та підтримку навчання робочої сили для цих галузей.

У цьому Губернатор Маура Хілі окреслила потенціал Массачусетсу отримати вигоду від фінансування CHIPS.

«Це унікальна можливість для кожного покоління інвестувати в передові сектори, які будуть ключовими для національної безпеки нашої країни та забезпечення Компанії штату Массачусетс мають ресурси та робочу силу, необхідні для успіху», сказав губернатор Хілі. «Ми раді запропонувати цю конкурентоспроможну пропозицію, щоб підтримати галузь, утримуючи Массачусетс на передньому краї інновацій».

Источник: electronicproducts.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я