Colliers приєднується до екосистеми Silicon Catalyst як партнер у натуральній формі

0
283

Офіс Colliers у Кремнієвій долині (NASDAQ: CIGI) оголосив сьогодні, що він приєднався до Silicon Catalyst, єдиного у світі інкубатора, який зосереджується на прискоренні напівпровідникових рішень, як Inkund Partner.

Colliers із доходом 4,5 млрд доларів США, що працює в 66 різних країнах, надає професійні послуги з управління комерційною нерухомістю та інвестиціями корпоративним та інституційним клієнтам в Америці, Європі, Близькому Сході, Африці та Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Портфельні компанії в інкубаторі Silicon Catalyst зможуть скористатися послугами Colliers з нерухомості, щоб знайти відповідні офісні та лабораторні приміщення для подальшого розвитку свого бізнесу.

Брокери Джере Генч і Джон Макмехон, обидва з яких Виконавчі віце-президенти в офісі Colliers у Кремнієвій долині присвятили свою кар’єру, надаючи послуги таким компаніям.

«Наша робота з компаніями на ранній стадії розвитку перетиналася з Silicon Catalyst у минулому, і це цікаво тепер працювати разом з ними в офіційній якості. У той час як ці компанії ростуть, дуже важливо, щоб ми допомагали їм приймати найкращі рішення щодо нерухомості, коли вони масштабуються», – сказав Хенч.

«Дуже важливо, щоб екосистема Silicon Catalyst In-Kind Partner продовжувала задовольняти потреби компаній на ранній стадії нашого інкубатора. Оскільки вони досягають успіху на ринку, це чудово знати, що вони зможуть використовувати досвід Colliers для задоволення потреб своїх об’єктів», – сказав Тарун Верма, керуючий партнер Silicon Catalyst.

Источник: electronicproducts.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я