Штат Північна Кароліна очолить регіональний інноваційний центр напівпровідників

0
120

Університет штату Північна Кароліна отримав 39,4 мільйона доларів від Міністерства оборони на виконання ролі лідера регіонального інноваційного центру широкозонних напівпровідників.

Регіональний центр «Комерційний стрибок вперед для широкозонних напівпровідників». Semiconductors, або CLAWS, також включає одного університетського партнера, N.C. A&T State University, а також шість галузевих партнерів: Wolfspeed, Coherent Corp., General Electric, Bluglass, Adroit Materials і Kyma Technologies, Inc.

< p>Фінансування є частиною 238 мільйонів доларів, інвестованих через «Створення корисних стимулів для виробництва напівпровідників (CHIPS) і Закон про науку» для створення восьми регіональних інноваційних центрів Microelectronics Commons, поширених у Сполучених Штатах.

«Штат NC має честь очолити регіональний інноваційний центр Microelectronics Commons, щоб використовувати наш широкий і глибокий досвід для створення кращих широкозонних напівпровідників, які так важливі для оборони нашої країни», — сказав канцлер Ренді Вудсон. «Ми вдячні за роботу тим, хто розробив і прийняв «Закон про CHIPS і науку», який підтримує ці регіональні центри, а також за регіональних партнерів, які співпрацюватимуть у майбутніх дослідженнях і відкриттях у цьому критично важливому секторі високих технологій».< /p>

Напівпровідники з широкою забороненою зоною пропонують вищу напругу та температуру, ніж традиційні кремнієві чіпи. Вони використовуються в силовій електроніці, а також у радіочастотних і бездротових пристроях для зв’язку та радарах, а також фотонних пристроях для зондування, зв’язку, штучного інтелекту та майбутніх застосувань квантових технологій. Центр також досліджуватиме матеріали наступного покоління з надширокою забороненою зоною з ще більшою напругою та температурними можливостями, включаючи електроніку з алмазу та оксиду галію.

«Використання досвіду штату Північна Кароліна за допомогою ресурсів університетського містечка, таких як PowerAmerica та FREEDM Systems Center, разом із традиційними сильними сторонами електротехніки та комп’ютерної техніки, а також інформатики має допомогти зробити цей стрибок вперед для широкозонних напівпровідникових технологій реальністю», – сказав Младен Воук, віце-канцлер з питань інформатики. досліджень та інновацій у штаті Північна Кароліна.

Заступник міністра оборони Кетлін Хікс оголосила про нагородження 20 вересня.

«Зусилля зосереджені на «від лабораторії до фабрики» — від лабораторії до виготовлення — для напівпровідників із широкою забороненою зоною та спрямовані на створення можливостей для їх виготовлення тут, у США, і забезпечення внутрішнього постачання», — сказав Джон Мут, видатний професор електротехніки та комп’ютерів. Інженерно-технічний і головний дослідник на премії. «Центр має ядро ​​членів, які створюють цей потенціал, але ми також матимемо філії центру і майбутніх партнерів, які зможуть використовувати обладнання та можливості центру для фінансованих Міністерством оборони та комерційних проектів».

Центр також розширить можливості для виконання широкого спектру фундаментальних досліджень, які є основою наукової місії університету та розширень, додав Мут.

«Технології тримають потенціал для створення майбутніх електромобілів, технологій електромереж, 5G/6G, квантових технологій і додатків штучного інтелекту», — сказав Фред Кіш, почесний професор електротехніки та комп’ютерної інженерії та директор нового хабу. «Вони також важливі для додатків національної безпеки, забезпечуючи переваги в енергоефективності, розмірі, вазі, потужності та продуктивності в критично важливих сферах застосування, включаючи системи озброєнь, екіпіровку бійців, положення/навігацію/хронометраж, біотехніку та медицину, обробку матеріалів, дисплеї та безліч додаткових потреб у обороні».

Штат NC співпрацюватиме з головним партнером NC A&T State University та громадськими коледжами, щоб створити технічний досвід у напівпровідниках у всьому штаті, додав Мут.

Источник: electronicproducts.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я